Zaļā dzīvošana un naudas ietaupīšana

Mūsu ekonomika ir diezgan sliktā stāvoklī. Jūs dzirdat par darbavietu zudumu un uzņēmumiem, kas iesniedz maksātnespējas pieteikumus katru dienu. Šie ir neskaidri laiki, bet mūsu tauta ir piedzīvojusi vēl sliktākus. Nav iemesla neglabāt cerību nākotnei. Bet līdz ko nākotne ierodas, šeit ir daži padomi, lai palīdzētu Jums ietaupīt naudu.

Daudzi cilvēki domā, ka dabai draudzīgs dzīvesveids ir greznība. Tas ir tāpēc, ka visvienkāršākie zaļie uzlabojumi, piemēram, hibrīd auto ir ļoti dārgi. Faktiski, dabai draudzīgs dzīvesveids ir salīdzinoši lēts, un jo mazāk naudas Jūs nopelnāt, jo vairāk Jūs pamanīsiet priekšrocības.

Publiskais transports – Izmantojiet sabiedrisko transportu, cik bieži vien iespējams. Samazinot automašīnas lietošanu, Jūs ietaupīsiet neticamu naudas summu. Ja Jums ir auto, uzturiet to labā stāvoklī. Piepumpējiet riepas līdz atbilstošajam spiedienam, izņemiet nevajadzīgus / smagus priekšmetus no bagāžnieka, un izslēdziet savu auto, ja Jūs to darbināt tukšgaitā vairāk nekā 30 sekundes. Tas ļaus Jums ietaupīt naudu un izplūdes gāzes.

Ēšana mājās – Pagatavojiet maltītes no nulles, nevis dodieties ēst ārpus mājām. Izvairieties no fasētām maltītēm, ja iespējams. Sākšana no nulles vienmēr ir lētākais variants, un mācot savus bērnus, kā gatavot un cept, ir lieliska dzīves prasme. Un, protams, tas ir daudz veselīgāk!

Veiciet remontdarbus – Neizmetiet kaut ko, kas maksā € 100, ja Jūs varat to salabot par € 20. Lietu labošana ir videi draudzīgāka nekā jaunu lietu iegāde, jo tas izmanto mazāk resursu un rada mazāk atkritumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.