Sauza

Sauza Blanco:

Sudrabaina tekila
Valsts: Meksika
Alkohola saturs: 38%

Populārākā Meksikas tekila, kura saglabā īstas agaves garšu. Piemīt izteikta garša, ass aromāts ar svaigi maltu melno piparu piejaukumu, sniedz apdedzinošu, ne ar ko nesalīdzināmu tīras tekilas sajūtu.

Sauza Extra Gold:

Zeltaina tekila
Valsts: Meksika
Tilpums: 0,7 L
Alkohola saturs: 38%

Sauza Extra Gold — augstas kvalitātes un pasaulslavena tekila, kura tiek ražota no 1973. gada Meksikā. Tekilai piemīt neaizmirstama garša, cukurniedru aromāts ar eksotisko augļu un garšvielu aromātu, kā arī ilgstoši sildoša pēcgarša.

Sauza Blanco

Meksikas tekila, kura saglabā īstas agaves garšu. Piemīt izteikta garša, ass aromāts ar svaigi maltu melno piparu piejaukumu, sniedz apdedzinošu, ne ar ko nesalīdzināmu tīras tekilas sajūtu.

Sauza Extra Gold

Tekilai piemīt neaizmirstama garša, cukurniedru aromāts ar eksotisko augļu un garšvielu aromātu, kā arī ilgstoši sildoša pēcgarša.

Tieši ar šo tekilu asociējas rituāls “nolaizi — izdzer — nokod”: uz kreisās plaukstas ārmalas pie īkšķa pamatnes uzber sāls šķipsniņu, glāzīti ar Sauza ņemt ar kreiso roku, labajā rokā laima vai citrona daiviņa, tad – jānolaiza sāls, jāizdzer Sauza glāzīte un jāuzēd laims vai citrons.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.