Pieteikšanās hipotekārajam kredītam un process

Katrai profesijai ir sava valoda. Vai tā ir auto vešana uz remontu vai došanās pie zobārsta, lai veiktu pārbaudi, katra nozare izmanto specializētus terminus. Tas pats attiecas uz mājokļa iegādi, jo īpaši pieteikšanos hipotēkai.

Pētot hipotekāros uzņēmumus un to, ko viņi var piedāvāt, zinot, ko teikt un kā teikt, var nākt par labu. Atcerieties, ka hipotekārā plāna izvēle ir viens no svarīgākajiem lēmumiem, kas Jums ir jāpieņem, iegādājoties mājokli. Nebaidieties iepirkties. Apzvaniet vairākus uzņēmumus un atrodiet plānu, kas vislabāk derēs Jums gan tagad, gan nākotnē.

Veiciet piesardzības pasākumus, salīdzinot iespējamos aizdevējus. Runājiet ar vairākiem licencētiem konsultantiem, lūdzot viņu viedokli par dažādiem hipotekārajiem uzņēmumiem un ieteikumus par uzticamiem aizdevējiem. Esiet piesardzīgs, ja aizdevējs sniedz Jums pretrunīgas atbildes, prasa naudu pirms Jūsu kredīta pieteikuma intervijas vai piedāvā procentu likmi, kas ir ievērojami zem tirgus likmes (zemākas likmes nav apšaubāmas, taču ievērojamas atlaides var būt aizdomīgas).

Saņemiet Jūsu izvēlētajā aizdevēja solījumus rakstveidā un lūdziet Jūsu kredīta speciālistam tās personas vārdu un tālruņa numuru, kas apstrādās Jūsu kredītu. Sazinieties ar šo personu regulāri, lai pārbaudītu Jūsu kredīta progresu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.