Optiskais internets Mājās

Ātrs optiskais internets Mājās ar ātrumu no 20 Mbit/s līdz 400 Mbit/s. Iespējams pieteikt arī DSL interneta pieslēgumu no 2 Mbit/s līdz 20 Mbit/s. Izvēlies savu interneta pieslēgumu Mājās un piesaki internetā.

Piesaki internetu vai komplektu – internetā un saņem atlaidi. Atlaide tiks piešķirta vienu reizi nākamajā rēķinā pēc pakalpojuma ierīkošanas. Piedāvājums ir spēkā tikai privātpersonām piesakot jaunu pakalpojumu un neattiecas uz gadījumiem, kad tiek veiktas pārejas no viena pakalpojuma veida uz citu.

Šobrīd internets ir ierasta un pašsaprotama parādība, tāpēc mums pat grūti ir atcerēties laiku pirms 20 gadiem, kad Latvijā interneta pieslēguma iespējas bija tikai dažās vietās. Mēģināsim saprast, kādu ceļu ir mērojis internets līdz mūsdienām?

Pasaulē interneta tīkla parādīšanās tiek datēta ar 1969.gadu. Tas parādījās ASV, kur Aizsardzības ministrija nolēma savienot vairākus datoru centrus. Šī jaunā tīkla sākotnējais nosaukums bija ARPAnet. Vēlāk arī dažas citas organizācijas sāka veidot līdzīgus tīklus, kuros saziņai izmantoja protokolu IP (Internet Protocol). Tā pamazām populārs kļuva vārds Internet. Taču vēl ilgus gadus šo tīklu izmantoja tikai zinātniskiem un pētnieciskiem mērķiem, jo tikai 90. gadu sākumā internets kļuva par daudziem pieejamu tīklu, vietējais tīkls ieguva publisku atpazīstamību.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.