Naudas taupīšana Ziemassvētkos

Ja Jums jau ir vairāk parādu, nekā Jūs vēlaties, Ziemassvētki var padarīt situāciju vēl sliktāku. Šeit ir daži naudas taupīšanas padomi, kas palīdzēs Jums savest kārtībā savas finanses svētku laikā.

Izveidojiet budžetu. Lai gan budžets, šķiet, ir slikts vārds, tas ir labākais veids, kā noturēties uz ceļa. Zinot, cik daudz Jūs varat atļauties tērēt, Jūs varēsiet saprast, cik daudz dāvanu Jūs varat iegādāties. Pārliecinieties, ka Jūsu budžets ietver visu, ko Jūs parasti iegādājaties brīvdienām, piemēram, rotājumus vai kartiņas. Plānojiet uz priekšu. Ja Jūs sākat agri, Jūs varat izmantot labākos izpārdošanas piedāvājumus un Jums ir labākas izredzes atrast tieši to, ko Jūs meklējat. Nav nekā sliktāka, kā mēģināt atrast ideālu dāvanu Ziemassvētku vakarā.

Gudri ieteikumi

Sakiet nē. Veikali ir gandrīz pilnveidojuši prasmi ievilināt Jūs pie sevis svētku laikā. Krāsaini rotājumi un Ziemassvētku mūzika padara veikalus vēl vilinošākus un ir viegli iegādāties lietas, ko neviens nekad neizmantos. Nepērciet lietas impulsa vadīti. Nosakiet robežas Jūsu bērnu vēlmju sarakstam, lai viņi negaidītu vairāk, nekā Jūs varat dot.

Dodiet nenovērtējamas dāvanas. Atrodiet citus veidus, kā dot dāvanas. Organizējiet lētus izbraucienus vai pagatavojiet īpašas vakariņas vai pat paša gatavotas Ziemassvētku dāvanas. Esiet radoši.  Mēģiniet atrast jaunu pielietojumu vecām lietām.

Pieturieties pie skaidras naudas. Ja Jums ir problēmas ar budžeta plānošanu, tērējiet tikai skaidru naudu. Kad tā ir iztērēta, Jūsu iepirkšanās ir pabeigta.

Sāciet plānot nākamajam gadam. Izmantojiet pēc-Ziemassvētku izpārdošanas, lai iegādātos lietas nākamajam gadam. Jūs varat atrast ne tikai svētku rotājumus par neticami zemām cenām, bet arī iegādāties lietas nākamā gada dāvanām.

Neaizmirstiet patieso svētku nozīmi. Šie svētki ne vienmēr ir bijuši par dāvanām un parādu uzkrāšanu. Pārdomājiet savus garīgos vai kultūras uzskatus ar savu ģimeni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.