KREDĪTU TRŪKUMI

KredītiIkviena cilvēka dzīvē reiz pienāk laiks, kad viņam ir nepieciešams kredīts. Pēkšņi var rasties īpašs gadījums, kura risināšanai īsā laikā ir nepieciešama papildus nauda, bet algas diena joprojām ir pēc vienas nedēļas. Tas ir pietiekami, lai cilvēkam nāktos vērsties pie ātro kredītu aizdevējiem pēc palīdzības, lai segtu nepieciešamos izdevumus.

Pieteikšanās kredītam tagad ir ļoti vienkārša, aizņēmējam tikai jādodas internetā uz aizdevēja mājaslapu un jāaizpilda tur atrodamais kredīta pieteikums. Izvēlieties ātro kredītu aizdevēju un iegūstiet īstermiņa kredītu, ko varēsiet ērti atmaksāt no savas nākamās algas. Kad saņemsiet algu, Jūs varat uzreiz pārskaitīt kopējo maksājamo summu aizdevējam, lai izvairītos no papildus izmaksām.

Ātrais kredīts viennozīmīgi ir riskants aizņēmums – gan tā vieglā pieejamība, gan salīdzinoši mazās summas ļauj cilvēkiem aizņemties, īsti nepadomājot par to, vai varēs naudu atdot. Bez tam, nelaime nenāk viena, un ķibeles, kuru dēļ aizņemamies ātro kredītu, bieži vien neatrisinās līdz tam laikam, kas tas jau jāatdod.

AUGSTI PROCENTU MAKSĀJUMI

Atbildīga aizņemšanās

Tie mēnesī var pārsniegt pat 10%, kas savukārt nozīmē, ka gada laikā var nākties pārmaksāt vairāk nekā 100%  no sākotnējā aizņēmuma.

ĪSI AIZŅĒMUMA TERMIŅI

Šie termiņi nepārsniedz 30 dienas. Tas nozīmē, ka aizdevums jāatdod ierobežotā laika intervālā, kas var nozīmēt nokavētus maksājumus un soda procentu uzskaitīšanu.

LIELAS SODA PROCENTU LIKMES

Tiesa, ieviešot jaunu likumu par soda naudām, ir noteikts limits aprēķinātajām summām, kurš nedrīkst būt pārsniegts, bet joprojām procentu likmes ir augstas.

DĀRGAS PAGARINĀŠANAS MAKSAS

Ja klients ir saņēmis ātro kredītu un nevar to atmaksāt, tomēr nevēlas saņemt soda procentus,  ir iespēja pagarināt šī kredīta atmaksas laiku par dažām dienām. Šīs pagarināšanas maksas ir ļoti augstas un nereti pārsniegs pat 20 Eiro par 10 dienām – tas nozīmē, ka, ja klients naudu varēs atdot tikai pēc pāris mēnešiem, tad noteikti iztērēs lielas naudas summas, lai šo termiņu pagarinātu.

Ātrie kredīti ir aizdevumi kuri bieži vien ir vainojami par cilvēku kredītvēstules sabojāšanu. Un, ja klients šos kredītus nespēs atmaksāt, tie tiks pārsūtīti parādu piedzinējiem un persona tiks ievietota parādnieku sarakstā, no kura izkļūst nav tik vienkārši.

Ir atbilstības kritēriji, kas ir jāizpilda arī aizņēmējiem, piesakoties kredītam. Aizņēmējam ir jābūt pilngadīgam, vismaz 18 vai 21 gadus vecam, atkarībā no aizdevēja nosacījumiem. Aizņēmējam ir nepieciešams pastāvīgs un stabils ienākumu avots, lai kredīta summu būtu iespējams ērti atmaksāt kopā ar procentiem. Šo iemeslu dēļ, ātrie kredīti kļūst aizvien populārāki cilvēki vidū, jo tie piedāvā viegli un ērti pieejamu kredītu ar lielisku klientu apkalpošanas servisu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.