Kredīta sniedzējs ir godīgs aizdevējs?

Šobrīd Latvijā ātro kredītu nozare no likumdošanas viedokļa tiek ievērojami stingrāk regulēta, tomēr katram kredītņēmējam pašam ir jāizvērtē visi ar aizdevuma ņemšanu saistītie riski, kā arī tas, vai izvēlētais kreditors ir godīgs aizdevējs.

Aizņemšanās ir atbildība

Kredīti

Katra individuālās prioritātes atšķiras, tomēr ir jāizvērtē, vai vajadzība pēc naudas ir tikai mirkļa iegriba vai patiesa nepieciešamība. Pirms tver pēc telefona, mirkli apdomā un izvērtē visus ieguvumus un potenciālos zaudējumus, ja paņemsi kredītu. SMS kredīti ir atbildība, tādēļ aizņemies pārdomāti un saplāno laicīgi visus savus ienākumus un izdevumus, lai atvieglotu naudas atdošanu!

Kādi ir iespējamie risinājumi?

Naudas pakalpojumi

Pastāv dažādi risinājumi, kā tikt galā ar kredītu problēmām, tomēr pirmais solis, nonākot šādā situācijā, ir rūpīgi izanalizēt savus ienākumus un izdevumus –lai atrastu līdzekļus kredītsaistību nosegšanai, ir jācenšas tērēt mazāk, bet pelnīt un ietaupīt vairāk. Lai veiksmīgi atbrīvotos no kredītsaistībām, tajā skaitā ātrajiem kredītiem, kā būtiskākos veidus var minēt:

  • Kredītu apvienošana – visi Tevis paņemtie ātrie kredīti tiek apvienoti vienā patēriņa kredītā, kas ļauj samazināt procentu maksājumus, kā arī vieglāk pārvaldīt savas kredītsaistības;
  • Palīdzība no kredītkonsultantiem – konsultācijas par personīgā budžeta veidošanu un kredītu pārvaldīšanu piedāvā dažādas bezpeļņas organizācijas;
  • Pārrunas ar kreditoriem par kredīta atmaksas termiņa pagarināšanu vai procentu maksas samazināšanu.

Lai nenonāktu situācijā, kad uzņemtās kredītsaistības pārņem Tavu ikdienu, pirms pieteikšanās ātrajiem kredītiem, vienmēr izvērtē to nepieciešamību un savas iespējas atmaksāt kredītu laikā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.