Kredīta atteikums un citi sīkumi

500 eiroDažos gadījumos, Jūsu pieteikums tiks noraidīts. Pieteikums, kas satur nepatiesu informāciju, noteikti tiks noraidīts.

Cilvēki, kuri ir pieteikuši maksātnespēju vai kam ir parādsaistības, nevarēs saņemt ātros kredītus. Jebkuri iepriekšējie kredīti, kas vēl nav tikuši atmaksāti, ietekmēs to, vai šīs kredīts tiks apstiprināts vai nē.

Parasti €1,000 ir robeža, cik lielai summai persona var pieteikties, lai gan daži uzņēmumi aizdod tikai līdz €500 vai pat €425. Tipiska kredīta summa parasti ir apmēram €300 jau pirmajā reizē.

Jūs varat pieteikties kredītam, kad vien Jums tas ienāk prātā, ja vien Jums nav citu nenomaksātu kredītu. Daži aizdevēji neļauj pieteikties kredītam līdz 24:00 pēc Latvijas laika. Ja kāda iemesla dēļ Jūsu kredīta pieteikums tiek noraidīts, pamēģiniet vēlreiz pie cita aizdevēja.

Ja Jūs nespējat kredītu atmaksāt noteiktajā termiņā, Jums būs jāmaksā soda maksa, kas parasti svārstās no 0.75% par dienu no neatmaksātās summas. Daži aizdevēji izstrādās kredīta maksājumu plānu.

Apsverot ātro kredītu izmantošanu savu finanšu vajadzību segšanai, izlasiet visus kredīta nosacījumus, pat smalko druku, lai izprastu visus kredīta nosacījumus pirms līguma noslēgšanas. Jūs nevēlaties galu galā maksāt aizdevējiem vairāk kā tas nepieciešams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.