Kas dod auto līzingu (finanšu)

Audi A6 salonsFinanšu līzingu piedāvā gan bankas, gan arī nebanku aizdevēji, taču jāņem vērā, ka pēdējā laikā, vairākas bankas līzinga vietā piedāvāt patēriņa kredītu, kas varētu kalpot, kā alternatīva līzingam, kuru noteikti vērts apdomāt. Finanšu līzinga gadījumā jums tiks piešķirts aizdevums līdz 90% apjomā no izvēlētā auto vērtības – tirgus cenas, līdz ar to vismaz 10% no šis summas jums būs jāsedz no saviem personiskajiem līdzekļiem.

Līzinga noformēšana neprasa daudz laika un to iespējams izdarīt gan internetā, gan arī klientu apkalpošanas centros, kas izvietoti pa visu Latvijas teritoriju un bieži vien atrodas arī vietas, kurās visvairāk notiek auto pirkšana un pārdošana. Noformējot līzingu internetā, jāņem vērā, ka pirms automašīnas pārrakstīšanas CSDD, jums būs jādodas uz kādu no līzinga kompānijas vai bankas klientu apkalpošanas centriem, kurā jūs parakstīsiet līzinga noslēgšanas līgumu un saņemsiet visus nepieciešamos dokumentus.

Kā aizņemties auto līzingu gudri

Ikvienam Jūsu ģimenē jābūt tēriņu limitam (kas piemērots viņu vajadzībām)(vismaz uz līzinga laiku). Mazi bērni nevar plānot pārāk tālu uz priekšu, un tiem būs nepieciešama neliela palīdzība, lai izvairītos no visas naudas iztērēšanas pirmajā braucienā uz veikalu. Svarīga daļa par Jūsu budžetu ir tas, ka ikvienam ir savu personīgo tēriņu limits, ko viņi saņem katru mēnesi vai nedēļu (līdz līzinga atmaksai). Kad viņi ir iztērējuši savu naudu, viņiem ir nepieciešams nogaidīt, līdz tiek izsniegta nākamā naudas summa, līdz tie var atkal tērēt. Un, izmantojot pabalstu plānu, kredītkartes ir jāuztver par ērtību, nevis kredītu. Kad atnāk kredītkartes pārskats, tai jābūt nomaksātai – pilnībā!

Kas ir finanšu auto līzings

Finanšu auto līzings ir viens no izplatītākajiem līzinga veidiem Latvijā, kuru izvēlas tie auto braucēji, kas automobili vēlas paturēt arī pēc līzinga termiņa beigām. Lielākā daļa līzinga piedāvājumu par īpašām cenām, atrodama te pat internetā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.