Kā iegūt papildu naudu

Itin ciešami veicas pārdošana internetā. Ir izmēģināts atdot vecās mantas gan par baltu velti, gan nelielu samaksu (par peļņu laikam to nevar īsti saukt) – interesenti atrodas. Vajag gan nedaudz pacietības, kamēr piesakās pircējs, bet pat tādā tūkstošu sludinājumu jūrā kā ss.lv labi pārdomāts un, galvenais, patiess sludinājuma teksts noteikti piesaistīs savu pircēju. Tā kā vienā sludinājumu sadaļā var izvietot tikai vienu sludinājumu bez maksas, kurš darbojas trīs nedēļas, turklāt tam iespējams pievienot tikai vienu attēlu, iesaku izmantot sludinājumu par maksu. Ievietošanas maksa ir tikai 0,77 EUR (izcelts sludinājums maksā 1,17 EUR), turklāt attēlu pievienošana rada plašāku iespaidu par preci, līdz ar to lielāka iespējamība, ka tā tiks pamanīta.

Ja Jums patīk pārdot, var izmēģināt arī tirgošanos ebay.com. Ir izdevies atrast labu pirkumu par izcilu cenu, personīgi izmēģināju arī veidu, kā ievietot pārdošanas sludinājumu. Tas nebūt nav grūti, vienīgi jāseko līdzi izmaksām, kuras norādīsiet par sūtījumu – neiekrītiet uz pircēju no ASV, kuram jānosūta manta par pasta izmaksām uz ārvalstīm; var sanākt zaudējumi cerētās peļņas vietā.

Nesen Latvijas Radio 1 raidījumā Kā labāk dzīvot noritēja interesanta diskusija par amatniecības izstrādājumu pārdošanu interneta vietnē ”etsi”. Izrādās, arī latviešu pārdevēji var nopelnīt dažus simtus eiro, protams, ieguldot attiecīgu darbu. Turklāt šis bizness ir legāls – Jums jāreģistrējas Valsts ieņēmumu dienestā un jāveic, piemēram, regulāras patentmaksas iemaksas. Var savus izstrādājumus pārdot arī amatnieku tirdziņos, tikai jārēķinās, ka tam tiks patērēts ilgāks laiks.

Nav slikta ideja pielietot savus dažādos talantus. Ja esat mācījies mūzikas skolā, iegūstot muzikālo izglītību, tur vai apguvis, kāda instrumenta spēli vai vokālo prasmi citā veidā, varat uzstāties uz ielām. Iespējams, pilsētas dome vēlas, lai muzikanti reģistrētu vai vismaz atskaitītos par savu darbību pilsētas ielās un laukumos, tādēļ ieteicams vispirms doties uz centrālo pašvaldības iestādi un uzzināt par muzicēšanas iespējām.

Spriežot, cik gan var nopelnīt mākslinieks, izliekot savus zīmējumus apskatei sabiedriskās vietās, vērojot viņu darbu uz ielas, pamanu, ka arī šādā veidā var iegūt savu lieku grasi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.