Ilgtermiņa kredīta atmaksas iespējas

KredītiLai Jums būtu pamats plānot ilgtermiņa aizņēmumus, Jums jābūt regulāriem ienākumiem un pastāvīgai darbavietai. Daudzi, uzsākot uzņēmējdarbību, nodrošinās ar pastāvīgu algu un ienākumiem. Savs bizness un kredīti labi sader, viens ar otru, jo pārsvarā uzņēmumus veido nobriedušas personības ar ilgtermiņa domāšanu un skatu nākotnē.

Ja Jums ir darbs (uzņēmums), Jūs varat plānot zināmas summas, ko atvēlēt kredīta atmaksai. Ja līdz šim Jums vēl nav bijuši kredīti, esat viens no laimīgajiem Latvijas iedzīvotājiem. Arī šajā brīdī varat justies pārāks par daudziem citiem Latvijas iedzīvotājiem, jo Jūs spēsiet atvēlēt lielākas summas ikmēneša kredīta atmaksas nolūkiem, nekā cilvēks ar kredītu nastu plecos. Ja ieteikums veltīt 20-30 % no ikmēneša ienākumiem kredīta atmaksai attiecas uz „vidējo” iedzīvotāju, Jūs, kam kredītu nav, varat plānot pat 40 % no savas algas kredīta maksājumiem. Protams, līdztekus jādomā arī, cik svarīgs Jums ir līdzšinējais dzīvesveids. Jums nav jākar zobi vadzī, tomēr arī būtiskas izmaiņas dzīves stilā var nepatīkamā veidā atsaukties uz Jūsu dzīves izvēlēm. Padomājiet, vai varēsiet brīvi atteikties no brīvdienu plāniem, daudzajām izklaides iespējām un retāk ļauties impulsīviem pirkumiem un strauji radušos ideju apmierināšanai. Bieži, nākot pasaulē mazuļiem, ļaudis kļūst apdomīgāki un piebremzē dzīves skrējienu, izvērtējot to, kas svarīgs un kas – nē. Gribas iekārot omulīgu ģimenes ligzdiņu (protams, ar nosacījumu, ka ir gana izbaudīta brīvības un neatkarības garša), un tieši tas liek mierīgāk paraudzīties uz gaidāmo brīvo naudas līdzekļu ierobežojumu.

Ilgtermiņa aizdevumi un mīlestība

Satiekoties diviem cilvēkiem, kuru starpā šķīst dzirksteles, liekas, ka viss mūžs ir priekšā, un tas jāpavada tieši ar šo personu. Tā bieži rodas pāru saistības, kas, būsim reālisti, turpinās ilgāk par mīlēšanas intensīvo fāzi. Vajadzētu saprast, ka tāda ir attiecību un finanšu saistību nesalīdzināmā daba. Lēmums mīlēt, kas pieņemts ar gribas, nevis emociju palīdzību, veiksmīgāk sabalansēs jūtu un naudas pasauli, līdz ar to abi spēs pastāvēt viens otram blakus ilgtermiņā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.