Ferratum.lv patēriņa kredīts

FerratumFerratum.lv ir viens no Latvijā atpazīstamiem mikrokredītu izsniedzējiem zīmoliem. TV reklāmās no oranžas, zilas un baltas krāsas plastilīna veidotā skaņu aparatūrai līdzīgā kredītlimitu „aprēķināšanas ierīce” ar dvēseliskiem spārniņiem man atgādina elles un debesu apvienojumu. Kas gan cits ir nauda, ja ne velna izdomājums? Un kas gan cits piedāvā savus ellišķīgos pakalpojumus, ja ne velns, kurš maskējies par nevainīgu eņģeli. Jokus pie malas – Tev pašam jāsaprot, kur iesaisties, ja vēlies noformēt aizņēmumu.

Vēl nesen Māris Kučinskis vērsa Latvijas iedzīvotāju uzmanību uz to, ka, ja mūsu valsts veido budžetu ar deficītu, nauda vienalga kaut kur būs jāiegūst. Viņš piesauca arī faktu, ka ieņēmumi nedrīkst būt zemāki par izdevumiem (radio SWH ziņas 20.04.2016. plkst. 10.00). Neesmu Tavs audzinātājs naudas lietās, taču – kādēļ neieklausīties Latvijas Ministru prezidentā un neveidot sabalansētu budžetu arī pašam vai ģimenei? Ar kredītu palīdzību budžets neizskatās veselīgs. Jā, arī es esmu savulaik realizējusi kārotu lietu iegādi ar svešu (aizdevēju) līdzekļu atbalstu, līdz ar to patlaban man nekas cits neatliek, kā meklēt pozitīvo vēstures notikumos. Tomēr šobrīd vados pēc principa – krāt un pēcāk aizņemties tikai pašai no sava maka.

Lai vai kā, Ferratum.lv zīmola īpašniece kompānija Ferratum Bank p.l.c. ir Ferratum Group meitas uzņēmums, kas kredītiestāžu licenci saņēmis no Maltas Finanšu uzraudzības institūcijām. Tas gan nav aizbildinājums, kāpēc Ferratum.lv nav ne LAFPA (Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija), ne LKA (Latvijas Komercbanku asociācija) biedre (starp LKA biedriem ir arī ārvalstīs reģistrētu banku filiāles Latvijā). Kreditēšanas līguma Standarta noteikumu, kas noslēgti starp “Ferratum Bank p.l.c.” un bankas klientiem, kuri ir Latvijas Republikas iedzīvotāji, 11. no 26 lappusēm minēts, ka klients var iesniegt sūdzības Ferratum.lv vai arī „tieši Maltas Finanšu pakalpojumu iestādei (Malta Financial Services Authority), Notabile Road, Attard, BKR3000, Maltaun/vai Patērētāju tiesību aizsardzības centram Brīvības ielā 55, LV – 1010 (e-pasts: ptac@ptac.gov.lv)”. Bet izvēle, vai nodibināt partnerību ar Ferratum, ir pilnībā Tavā ziņā.

Intereses pēc mājas lapā apskatu patēriņa kredīta aprakstu. Gadījumā, ja salīdzināšanai iekļautu Ferratum.lv savā patēriņa kredītu devēju sarakstā, jāsaka, ka diezgan ērtā kredītu summu izvēles sistēma man būtu piemērota. Bīdot aizdevuma summu uz augšu vai uz leju, izmainot aizdevuma termiņu, man tiek attēloti šādi parametri: maksa par aizdevumu, atmaksājamā kopsumma, atmaksas termiņš, GPL, ikmēneša maksājums. Patēriņa kredīta aizdevums paredzēts lielāku pirkumu veikšanai, piemēram, neparedzētiem medicīnas izdevumiem, studiju apmaksai vai būtisku preču iegādei. Lai pieteiktos aizdevumam, man nepieciešams mobilais telefons un vienā no Latvijas Republikas kredītiestādēm atvērts bankas konts, kā arī manas maksātspējas un līdzšinējo saistību izpildes izvērtējums, ko veic Ferratum.lv.

Kā pastāvīgajam klientam man jau tiktu piedāvāts aizdevums no 50,- līdz 1500,- eiro ar atmaksas termiņu no 6 mēnešiem līdz vienam gadam. Šis piedāvājums būtu spēkā, ja esmu vecumā no 25 līdz 75 gadiem ar labu kredītvēsturi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.