Elektrodetaļas Tavam auto

“NGK” (Vācija)
NGK piedāvā augstākās kvalitātes aizdedzes sveču produktus gandrīz jebkurai automašīnai, motociklam, ūdenstransportam un mazo dzinēju iekārtām.
Uzņēmums tirdzniecību uzsācis 1936. g. ar vienu vienīgu produktu. Veiksmīgākais uzņēmuma lēmums – izveidot četrpadsmit rūpnīcas astoņās pasaules valstīs, jo vairums pasaules auto ražotāju NGK kompānijas produkciju pieņēma kā oriģinālās iekārtas. 
“BOSCH” (Vācija)

Bosch ir viena no pasaulē lielāko privāto rūpniecības korporāciju Bosch Group, kurā 2009. g. bija nodarbināti 270000 darbinieku, bet gada apgrozījums pārsniedza 38.2 miljardus €, grupām. Uzņēmums Lietuvas tirgum piedāvā augstākās kvalitātes produkciju – sākot no auto rezerves daļām līdz elektriskajiem piederumiem un sildīšanas tehnikām. Kompānija ir viens no lielākajiem automašīnu tehnikas ražotājiem pasaulē. Lietuvā Bosch piedāvā auto rezerves daļas, auto diagnostikas iekārtas un auto skaņas un navigācijas iekārtas. Bosch rezerves daļu nodaļas centrs atrodas Karlsrūē, Vācijā.

“BERU” (Vācija)
BorgWarner BERU Systems GmbH ir viens no vadošajiem dīzeļa aukstās palaišanas sistēmas ražotājiem, kam pieder aptuveni 40% no aizdedzes sveču pasaules tirgus. Degvielas dzinēju aizdedzes tehnoloģiju jomā BERU ir viens no četriem lielākajiem ražotājiem Eiropā. Kompānija piedāvā arī sensoru tehnoloģijas un iekšdedzes sistēmas eļļas un gāzes sadedzināšanas rūpniecībai. Lielākais vairums automašīnu, komerciālo transporta līdzekļu un dzinēju Oriģinālo Iekārtu (en. OE) ražotāju ir BERU klienti. Auto rezerves daļu tirgū BERU apkalpo visus slavenākos piedāvātājus un darbnīcas. Uzņēmuma galvenā mītne izveidota Ludvigsburgā.

“Valeo” (Francija)
Kompānija Valeo savu darbību uzsākusi 1923. g. Sentvenā, Francijā. Valeo ir neatkarīga rūpniecības grupa, kas vērtējama kā viena no vadošajām auto detaļu piedāvātājām pasaulē. Valeo organizāciju veido 12 rūpniecības atzari un tā darbojas 28 pasaules valstīs.

“Bougicord” (Francija)
Uzņēmums dibināts 1936. g. Bougicord ir uzņēmuma Electricfil OEM rezerves detaļu tirgus nodaļa. Uzņēmums piedāvā produkciju, kas paredzēta oriģinālo iekārtu ražotāju tirgum. Kompānija piedāvā pilnu iekšdedzes sistēmas un komponentu asortimentu, kā arī virkni dzinēja vadības, temperatūras un gaisa kondicionēšanas sensoru, vadu, kabeļu u.c. komponentu. Bougicord, specializējoties dzinēja vadībā, rezerves daļas tirgum piedāvā divos veidos: ražotāja daļu maiņa Electricfil OEM pircējiem un savas preču zīmes starptautisko daļu maiņa caur mazumtirgotāju grupas tīklu un neatkarīgajiem piegādātājiem, automašīnu centriem un importētājiem.

“Swag” (Vācija)
Vairāk nekā 55 gadu pieredze auto rūpniecībā. SWAG ir viens no vadošajiem partneriem pasaules auto daļu vairumtirdzniecības tirgū. SWAG vienmēr ir bijis sinonīms augstai kvalitātei, tas ir uzņēmums, kas piedāvā ļoti īsu detaļu nodošanas laiku jau kopš 1954. gada.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.