Crediton pirmais kredīts

Crediton saviem klientiem piedāvā pirmo kredītu bez procentu maksājumiem, tikai atšķirībā no citiem ātro kredītu izsniedzējiem, Crediton saviem jaunajiem klientiem šo kredītu piedāvā uz laiku 40 dienām. Tas nozīmē, ka aizņemoties piemēram 215 eiro, tāda ir maksimāli pieejamā summa pirmajam kredītam no Crediton, jums pēc 40 dienām būs jāatgriež tie paši 215 eiro, ne centa nepārmaksājot. Ja arī Jūs vēlaties kredītu atmaksāt ātrāk, tas arī ir iespējams, par to nekas papildus nebūs jāmaksā.

Crediton kvalitāte

Crediton kvalitātes ir novērtējuši kredītņēmēji, jo no iespējamajām piecām zvaigznēm, kas ir maksimālais iespējamais vērtējums, Crediton ir saņēmis vidējo vērtējumu 4.33. Savu vērtējumu ir devuši vairāk, kā 18000 cilvēki, kas nav mazs skaitlis. Tas tikai pierāda, ka Crediton ir kārtīgs aizdevējs un tas rūpējas par saviem klientiem.

Crediton darba laiks

Crediton strādā darba dienās no 8:00 līdz 21:00, bet brīvdienās no 10:00 līdz 20:00. Tomēr kredītam var pieteikties jebkurā diennakts laikā, vienīgi kredīta pieteikuma izskatīšana un kredīta piešķiršana notiek Crediton darba laikā. Tāpat arī reģistrēties Crediton mājaslapā var jebkurā diennakts laikā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.