Crediton.lv ātrais kredīts

Eiro centiCrediton.lv ātrais kredīts dod iespēju aizņemties no 5,- EUR līdz 700,- EUR uz laiku no vienas līdz 30 dienām. Pirmais kredīts, kā jau pie daudziem īstermiņa kredītu aizdevējiem, ir bez procentu maksas, līdz ar to Jums nenāksies atdot vairāk par aizņēmuma pamatsummu – nav jāmaksā ne komisijas maksa, ne procenti par kredīta lietošanu.

Aizņemoties pirmo reizi, jums ir iespējas saņemt ātro kredītu līdz pat 425 Eiro apmērā par pliku velti, ja runa iet par procentiem – atmaksā tik, cik aizņēmies. Crediton aizdevums ir pieejams gan kā īstermiņa aizdevums gan arī kā aizdevums. Piesakoties kredītam, jums ir iespējas izvēlēties gan aizdevuma summu, gan arī atmaksas periodu.

Kopumā der atcerēties, ka crediton aizdod trīs veida kredītus, lai vieglāk atrast sev piemērotāko pie viena aizdevēja. Vai arī – risināt vairākas situācijas, kad runa iet par naudu.

Lai saņemtu Crediton aizdevumu, Jums ir jāreģistrējas aizdevēja mājaslapā, uzrādot šādas ziņas par sevi: personas vārds un uzvārds, personas kods, mobilā tālruņa numurs, e-pasts, banka, kurā Jums ir atvērts konts, ikmēneša ienākumi un izdevumi. Pēdējais nepieciešams, lai aizdevējs varētu aprēķināt Jūsu mēneša saldo – līdzekļu apjomu, kas Jums pieejams pēc ikmēneša vajadzību un tēriņu segšanas. Pēc tam izvēlieties vēlamo Crediton kredīta summu. Ja Jūsu ienākumu un izdevumu attiecība atbildīs reāli atmaksājamam kredītam, Jūs varēsiet noslēgt līgumu. Atcerieties, ka Crediton aizdevējs var pārbaudīt ziņas par Jums dažādās datubāzēs, tai skaitā Latvijas Bankas Kredītu reģistrā, kurā apkopota informācija par kredītu parādiem un neapmaksātām kredītsaistībām Latvijas bankās. Apzinīgi veikta reģistrācijas datu ievade ietaupīs laiku, kādā varat saņemt aizdevumu.

Maksātnespēja

Latvijā ir diezgan labi maksātnespējas likumi, kas ļauj cilvēkiem ar parādsaistībām līdz apmēram 140 000 eiro atbrīvoties no parādiem pusotra gada laikā. Un tomēr – maksātnespēja, lai cik muļķīgi tas nebūtu, ir līdzeklis “maksāt spējīgajiem maksātnespējīgajiem”, jo maksātnespējas procesa ierosināšana saistās ar noteiktām izmaksām – valsts nodevu, maksātnespējas administratora algu, kā arī ikmēneša maksājumiem.

Patēriņa kredīta radīta parāda gadījumā maksātnespēja reti būs īstā atbilde, jo – godīgi sakot, diezin vai kāds izsniegtu kredītu cilvēkam, kas nekādi nespēj norēķināties par saņemtajiem pakalpojumiem. Pirms jums izdotos uzsākt maksātnespējas procesu, banka vai nebanku kredītdevēji (vai viņu noalgotie parādu piedzinēji) jums atsavinātu šādas un tādas mantas.

Crediton ātrais kredīts ir risinājums, bet tikai un vienīgi tiem cilvēkiem, kuri saprot, kas ir atbildīga aizņemšanās.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.