Credit24 kredītlīnija

Kredītlīnija ir jaunums starp Credit24 piedāvātajiem pakalpojumiem. Jebkurš Credit24 klients var pieteikties kredītlīnijai līdz 1000 eiro. Kredītlīnija ir pieejama 24 stundas diennaktī visas nedēļas garumā.

Kas tad īsti ir kredītlīnija

Katrs Credit24 klients var pieteikties kredītlīnijai līdz 400 vai 1000 eiro. Izvēlētā summa tiek virtuāli piešķirta klientam, tomēr par šo pakalpojumu ir jāsāk maksāt tikai tad, kad klients izvēlēto naudas summu ir pārskaitījis uz savu bankas kontu. Nav obligāti jāpārskaita visa kredītlīnijas summa, klients var pārskaitīt tikai sev nepieciešamo naudas summu un maksāt tikai par konkrētās naudas summas izmantošanu. Turklāt ir iespējams veikt vairākus pārskaitījumus uz savu bankas kontu, ja nu gadījumā ir radusies tāda nepieciešamība. Tas būtiski atvieglo klientiem plānot savas finanses.

Kam tiek piešķirta kredītlīnija

Kredītlīnija, gluži kā ātrais kredīts tiek piešķirts Credit24 klientiem vecumā no 18 līdz 70 gadiem, būs arī nepieciešami regulāri ienākumi, kas ļaus atmaksāt kredītu. Lai varētu izmantot Credit24 piedāvātos pakalpojumus, būs nepieciešams bankas norēķinu konts kādā no Latvijas komercbankām, kā arī elektroniskā pasta adrese un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums. Turklāt lai saņemtu aizdevumus no Credit24 nedrīkst būt nenokārtotas parādsaistības un neatmaksāti Credit24 aizdevumi.

Kredītlīnijas galvenā atšķirība no ātrā kredīta

Ātrajam kredītam, jeb īstermiņa aizdevumam Credit24 klienti var pieteikties visu diennakti, tomēr to saņemt varēsiet tikai Credit24 darba laikā. Tāpat ir ar kredītlīniju, tomēr jāatceras, ka par kredītlīniju maksa tiek aprēķināta tikai no tā brīža, kad Jūs esat pārskaitījis kādu konkrētu naudas summu uz savu personīgo bankas kontu. Tomēr, kad kredītlīnija Jums ir piešķirta, Jūs to varat izmantot jebkurā diennakts laikā un Jums nav vairs jāgaida līdz brīdim, kad sākas Credit24 darba laiks. Tas nozīmē, ka nauda ir pieejama 24 stundas diennaktī.

https://credit24.com/lv/aizdevumu-veidi/kreditlinija/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.