Bankas kredītlīnija

Ja Jūs vēlaties iegūt savā rīcībā garantētu nodrošinājumu jebkurai situācijai, kad vien būtu nepieciešami papildu naudas līdzekļi, tad, iespējams, Jums pareizais risinājums ir kredītlīnija – iespēja aizņemties tieši tik un tieši tad, kad naudas summa tiešām vajadzīga. Bankas Citadele kredītlīnija darbojas kā īstermiņa aizdevums Jūsu finanšu līdzekļu apjoma palielināšanai, dodot Jums tiesības jebkurā laikā atmaksāt izmantoto summu un saņemt to atkārtoti, kamēr līgums darbojas.

Ko klientiem piedāvā bankas Citadele kredītlīnija?

Citadele nodrošina saviem klientiem noteikta preču krājuma un piedāvā Jums izdevīgākus apmaksas nosacījumus. Tāpat arī, izmantojot kredītlīniju, Jums ir iespēja uzsākt tirdzniecību ar jaunu preču grupu, sadarboties ar preču piegādātājiem, kuri nepiedāvā atliktos maksājumus, kā arī izmantot piešķirtos līdzekļus saskaņā ar naudas plūsmu Jūsu uzņēmumā. Tātad kļūst skaidrs, ka kredītlīnija piemērojama visai plašam spektram gadījumu un negadījumu, tas nozīmē, ka ir situācijas, kad papildu finanšu līdzekļi ir gan svarīgi, gan neatliekami.

Kādi ir bankas Citadele kredītlīnijas nosacījumi?

Summa, kādu Jums spēj piedāvāt Citadele, ir atkarīga tikai no Jums – ar to saprotot Jūsu kredītlīnijas mērķi, kādam esat paredzējis naudas tēriņus, kā arī Jūsu finansiālo stabilitāti – kredītvēsturei jābūt pozitīvai un ienākumiem – regulāriem un pietiekamiem, lai varētu segt aizņēmumu.

Kredītlīnijas termiņu ir iespējams pagarināt, taču tā standarta ilgums ir 2 gadi jeb 24 mēneši. Atmaksas grafiks pārsvarā ir sadalīts uz termiņa beigām, brīvie līdzekļi ir novirzīti jebkurā brīdī, un Jums ir tiesības tos izmantot atkārtoti.

Kādi ir nodrošinājuma veidi šim kredītam?

Viens no tiem ir hipotēka uz aizņēmējam vai trešajām personām piederošajiem nekustamajiem īpašumiem. Ķīla var būt arī komercķīla uz aizņēmējam piederošiem aktīviem. Šādam mērķim kalpo arī fizisku personu un citu uzņēmumu galvojumi. Katrā ziņā iespējami arī citi nodrošinājuma veidi – tos varat uzzināt, kopā ar finanšu konsultantu izvērtējot Jūsu individuālo situāciju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.