Auto līzings no 18 gadiem

A6Lai gan kredītus no 18 gadiem piešķir vien retais aizdevējs, auto līzingu piedāvājumu klāsts ir visai plašs un ar līzinga palīdzību pie sava pirmā auto var tikt lielākā daļa gribētāju.

Jārēķinās ar to, ka līzinga kompānijas arī no tikko pilngadību sasniegušiem jauniešiem, pieprasa pirmo iemaksu par izvēlēto automobili jeb aizdod līdz 90% no auto vērtības – tirgus cenas, līdz ar to atlikusī automašīnas vērtība ir jāsedz no personīgajiem līdzekļiem. Šādā veidā tiek atsijāti apzinīgākie klienti no karstgalvjiem, kam auto ir nepieciešams vien pāris mēnešiem.

Ja jaunietim ir regulāri ienākumi un tas nav izvēlējies ļoti dārgu automašīnu, ar šī punkta izpildi nevajadzētu rasties īpašām problēmām, taču, ja tomēr esat gatavs maksāt aizdevumu, taču personīgo līdzekļu pirmās iemaksas veikšanai jums nav, kā laba alternatīva auto līzingam ir patēriņa kredīts, kurā iespējams saņemt aizdevumu, kas sedz pilnu auto vērtību.

A6 auto

Budžets un līzings iet roku rokā

Motivācijas saglabāšana ir svarīgākais solis finanšu plānošanai un atbildīgai līzinga izmantošanai. Ja Jūs zaudējat savu motivāciju, Jums ir lielāka iespēja izkrist no sava budžeta rutīnas. Lai novērstu zaudējumu stimulu, atrodiet nelielus veidus, kā atalgot sevi, lai sasniegtu daļu no Jūsu mērķiem. Pieņemsim, ka Jūs krājat 2000 € pirmajai iemaksai par jaunu automašīnu. Par katriem € 200, atalgojiet sevi, dodoties uz filmu vai uz vakariņām. Vēl viena motivācijas uzturēšanas pieeja ir atcerēties, kāpēc Jūs izveidojāt budžetu. Izdrukājiet savu budžetu un reģistrējiet katru virzību uz gala mērķi. Apskatiet šo izdruku katru dienu, lai nenoietu no ceļa. Motivācijas saglabāšanu atvieglo arī reālu un sasniedzamu mērķu noteikšana.

Kāds ir budžeta mērķis

Budžeta mērķis ir lēnām ietaupīt naudu, nemainot finanses vienā dienā. Lai pārliecinātos, ka Jūs nosakāt reālus mērķus, Jums jāzina savu finanšu apmēri. Pirms Jūs pat sākat veidot budžetu, Jums vajadzētu zināt, kur tiek iztērēts katrs eiro no Jūsu algas. Uzdodiet sev jautājumus, piemēram, “Cik daudz es varu tērēt par pārtiku mēnesī?” un “Vai es drīkstu veikt vieglprātīgus pirkumus?”. Zinot Jūsu finanses, Jūs varēsiet būt droši, ka Jūsu mērķis būs reālistisks. Veidojot budžetu, daudzi cilvēki pieņem kļūdu, nenovērtējot to, cik daudz laika ir piešķirts mērķa sasniegšanai. Piemēram, divi mēneši nav pietiekams laiks, lai ietaupītu naudu, kas nepieciešama, lai pārvāktos uz jaunu māju. Rūpīgi izplānojiet savu mērķi, lai zinātu, cik daudz laika tam nepieciešams. Ja Jūs to izdarīsiet, Jūs būsiet pilnībā gatavs radīt reālu un veiksmīgu budžetu.

Budžets un iekrājumi nenozīmē, ka nav jāapskata auto līzinga iespējas. Budžets var palīdzēt segt līzinga maksājumus un būt atbildīgam pret auto līzinga maksājumiem. Daudzi cilvēki sabojā savu kredītvēsturi, jo izturas neatbildīgi pret finansiālām saistībām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.