Auto filtri

“Mann Filter” (Vācija)
MANN+HUMMEL grupa dibināta 1941. g. Ludvigsburgā, netālu no Štutgartes Vācijā. Uzņēmuma dibinātāji bija Ādolfs Manns (Adolf Mann) un Dr. Ērihs Hummels (Erich Hummel). Automašīnu oriģinālo iekārtu nodaļa attīsta, ražo un tirgo MANN+HUMMEL filtrus, gaisa ieplūdes sistēmas un citus automašīnu rūpniecības komponentus. Produktu asortimentā ir rūpnieciskie filtri, produktu sērija, kas samazina oglekļa emisiju līmeni dīzeļa dzinējos. Tā kā MANN+HUMMEL pieder 41 filiāle visā pasaulē un tajā nodarbināti vairāk nekā 12,400 darbinieku, tā ir viena no lielākajām auto komponentu korporācijām.

“Fram” (ASV)
Kompānija FRAM dibināta 1920. g. Šodien FRAM® pazīstama un atzīta eļļas filtru preču zīme Amerikā. Kompānijas komanda nodarbojas ar dažādu kvalitatīvu eļļas, gaisa un degvielas filtru ražošanu un tirdzniecību. Bez tam kompānijā tiek ražoti arī daudzi citi auto piederumi, kā, piemēram, PCV vārsti, karteru filtri un transmisijas modulatori.

“BOSCH” (Vācija)
Bosch ir viena no pasaulē lielāko privātāo rūpniecības korporāciju Bosch Group, kurā 2009. g. bija nodarbināti 270000 darbinieku, bet gada apgrozījums pārsniedza 38.2 miljardus €, grupām. Uzņēmums Lietuvas tirgum piedāvā augstākās kvalitātes produkciju – sākot no auto rezerves daļām līdz elektriskajiem piederumiem un sildīšanas tehnikām. Kompānija ir viens no lielākajiem automašīnu tehnikas ražotājiem pasaulē. Lietuvā Bosch piedāvā auto rezerves daļas, auto diagnostikas iekārtas un auto skaņas un navigācijas iekārtas. Bosch rezerves daļu nodaļas centrs atrodas Karlsrūē, Vācijā..

“AMC” (Kavo) (Holande)
AMC preču zīme pieder kompānijai KAVO. No 1985. g. KAVO ir japāņu un korejiešu auto rezerves daļu piegādātāja Eiropas tirgum. Kompānija izveidota Holandē, Apeldornas pilsētā. Pašreizējo produktu asortimentu veido: filtri, ūdens pumpji, bremžu uzlikas un diski, sajūgi, pusasu šarnīri, sadales detaļas, vadības un piekares detaļas, termostati un logu tīrītāji. Kopš 2008. g. vairums KAVO produktu tiek tirgoti ar Kavo Parts vārdu. Kopš 1997. g. kompānijai KAVO ir ISO-sertifikāts.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.