Ātrais kredīts ar atmaksu pēc 90 dienām

Vivus saviem jaunajiem klientiem piedāvā aizdot kredītu ar atmaksas sākumu tikai pēc 90 dienām. Tas nozīmē, ka pirmajās 90 dienās klientam nebūs jāveic nekādi kredīta maksājumi. Tātad, piemēram, ja klients 1. decembrī aizņemsies no Vivus 400 eiro, tad kredīta atmaksa būs jāsāk tikai ar 1. martu. Uz 90 dienām atliktais maksājums ir iespējams tikai tad, ja klients izvēlas kredītu no Vivus uz 3 mēnešu atmaksas periodu. Šāds piedāvājums ir spēkā no 01.08.2014 līdz 31.12.2016.

Vivus logo

Kā saņemt šādu aizdevumu

Vispirms Jums ir jādodas uz Vivus mājaslapu internetā un jāreģistrējas, pēc reģistrācijas būs jānosūta 1 cents uz Vivus bankas kontu, lai varētu Jūs identificēt pēc bankas konta. Pēc tam atliek tikai gaidīt pozitīvu atbildi no Vivus. Tomēr der atcerēties, ka ātrajam kredītam no Vivus var pieteikties Latvijas iedzīvotāji vecumā no 20 gadiem līdz 75 gadiem. Kā arī būs nepieciešami regulāri ikmēneša ienākumi un mobilā telefona pieslēgums ar e-pasta adresi.

Aizņemieties saskaņā ar savām finansiālajām iespējām

Ātro kredītu apjoms Latvijā

Vienmēr piesakoties kredītam ir kārtīgi jāizvērtē savas finansiālās iespējas vēlāk to atgriezt. Nekad nevajadzētu aizņemties vairāk naudas, nekā ir patiešām vajadzīgs. Parasti tiek piedāvātas daudz un dažādas akcijas, tomēr naudu tikai dēļ tām nevajadzētu aizņemties, jebkurā gadījumā kredīts tiek izsniegts uz noteiktu laiku, pēc kura tas būs jāatgriež.

Ātrie kredīti ir pagaidu finanšu palīdzība, kas sniedz Jums naudu, lai Jūs varētu nomaksāt elektrības, medicīnas, ūdens, tālruņa, kredītkartes un citus komunālo pakalpojumu rēķinus. Šo summu var izmantot arī, lai salabotu savu auto, apkuri vai citiem īpašiem nolūkiem, piemēram: gudrības veidošanai, nozīmīgām brīvdienām vai ģimenes vakariņām mājās. Jūs varat izmantot kredīta summu pēc saviem ieskatiem bez jebkādiem ierobežojumiem no aizdevēja puses.

Šajos kredītos, nauda tiek piešķirta aizņēmējam, balstoties uz tā maksātspēju un kredītvēsturi, ko nosaka ikmēneša alga un kredītu ņemšanas pagātne. Tā kā šie kredīti ir īstermiņa, tiem nav nepieciešama ķīla. Šis process ļauj aizņēmējam izvairīties no lielā riska. Tas ir iemesls, kādēļ šie kredīti ir dārgāki un tiem ir tik augstas procentu likmes.

Ātro kredītu patiesība un reāli fakti

Ja senāki ātrie kredīti ir radījuši Jums problēmas, Jums ir pieejama palīdzība. Aprunājoties ar aizdevēju, Jūs varat iegūt zemākas procentu likmes vai palīdzību ar citu kredītu atmaksu.

Uzziniet, kādu informāciju Jums ir nepieciešams sniegt kredīta pieteikumā.  Vairumā gadījumu, Jums vienkārši nepieciešams sniegt Jūsu bankas informāciju un pierādījumu par nodarbinātību un pamata prasības, bet dažiem uzņēmumiem ir atšķirīgas prasības. Jautājiet uzņēmumam, kāda informācija viņiem ir nepieciešama; tas var padarīt šo procesu ātrāku.

Kaut arī process, kā iegūt ātro kredītu ir vienāds visiem, ir veidi, kā izcelties no pūļa un, iespējams, saņemt labāku servisu.

Pirms pieteikšanās ātrajam kredītam, mēģiniet iegūt kredītu no cita avota. Pat tad, ja Jūs lietojat zvanu draugam, Jūsu procentu likmes būs ievērojami mazākas nekā ātrajiem kredītiem. Apsveriet iespēju lūgt palīdzību no ģimenes locekļiem vai darba kolēģiem. Nespēja samaksāt rēķinus ir neciešama sajūta. Lai tiktu no tās vaļā, Jūs varat izmantot šajā rakstā minētos padomus un pieteikties ātrajiem kredītiem jau šodien.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.