Ātrais aizdevums īsziņas attālumā

Tieši tā, nosūtot tikai vienu īsziņu, no sava mobilā telefona ir iespējams saņemt ātro aizdevumu. Šādu pakalpojumu praktiski piedāvā visi ātro aizdevumu izsniedzēji un tas ir ļoti iecienīts pakalpojums klientu vidū. Pēc būtības tas ir tieši tāds pats aizdevums, kā ātrie aizdevumi internetā, vienīgā atšķirība, ka tam piesakās ar mobilā telefona palīdzību.

Kad pieteikties ātrajam aizdevumam ar SMS

SMS kredīts

Ātrajam aizdevumam ar SMS starpniecību var pieteikties, kad vien klients vēlas, tomēr šis pakalpojums ir radīts tieši priekš tādām situācijām, kad cilvēkam nav pieejas pie interneta. Bieži vien tiek patērēts milzum daudz laika tikai tamdēļ, lai atrastu interneta pieslēgumu un pieteiktos ātrajam aizdevumam, bet ar šādu pakalpojumu, kad ātrajam aizdevumam ir iespējams pieteikties ar SMS starpniecību, tiek ietaupīts cilvēku tik dārgais laiks. Latvijā vēl joprojām daudzās lauku viensētās nav pieejams internets, taču tas nenozīmē, ka šie cilvēki, kas tajās dzīvo, nevar pretendēt uz ātrajiem aizdevumiem. Arī viņiem tagad ir iespējams pieteikties ātrajam aizdevumam ar SMS starpniecību.

Pirmais SMS aizdevums bez procentiem

Tieši tāpat kā pirmais aizdevums internetā, arī pirmais SMS aizdevums tiek piešķirts bez procentu maksājumiem. Tomēr der atcerēties, ja Jūs būsiet jau pie viena ātro aizdevumu izsniedzēja aizņēmušies ātro aizdevumu internetā, tad aizņemoties, pie šī paša aizdevēja, savu pirmo SMS aizdevumu tas nebūs bez procentu maksājumiem.  Šis aizdevums tiks skaitīts jau kā otrais aizdevums un netiks izsniegts bez procentu maksājuma.

Nevajadzīgi pirkumi nav ātro kredītu risinājums

Atzīstiet to! Vienu vai divas reizes, Jūs esat ļoti vēlējies iegādāties satriecošu somu vai jaunu pāri kurpju, kas tikko nonācis pārdošanā un Jūs esat ļāvies kārdinājumam dažas reizes, pat ja Jūs nevarat to atļauties. Jums vienmēr vajadzētu paturēt prātā, ka pēc dažiem mēnešiem vai pat nākamajā mēnesī Jūsu “satriecošais jaunais pirkums” būs pagājušā mēneša iedoma un kaut kas cits jau būs aizņēmis šīs preces vietu. Tātad, šī jaunā prece atkal Jums būs izmisīgi nepieciešama!

Pieteikšanās internetā ļaus Jums pieteikties tikai ar dažiem klikšķiem:

Aizņēmēji var vienkārši atrast šo finanšu pakalpojumus interneta finanšu tirgū, nedodoties uz aizdevēja telpām. Pieeja internetam ļaus Jums ātri pieteikties kredītam un saņemt to savā bankas kontā tajā pašā dienā.

Internetā ātrie kredīti ir labākais veids, kā risināt īstermiņa vajadzības. Finanšu avārijas piemeklē ikvienu. Daži pārsteidzoši izdevumi ir jāsedz uzreiz un, ja Jums tam nav naudas, tā kļūst nopietna problēma. Bet mūsdienās ir daudz kredītu uzņēmumu, kas sniedz kredītus aizņēmējiem tajā pašā dienā. Tas ir iemesls, kāpēc šie kredīti ir unikāla iespēja aizņēmējiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.