Aizdevums uz ilgāku laika periodu

Lielākoties cilvēki ir jau pieraduši, ka ātrais kredīts internetā parasti tiek piešķirts uz laiku līdz 30 dienām, atsevišķos gadījumos uz 40 vai 45 dienām, bet šīs dažas dienas šo kredītu būtību nemaina. Nauda parasti ir jāatdod vairāk vai mazāk mēneša laikā un vienā piegājienā. Tomēr tagad ir jau vairāki aizdevēji, kuri nākot pretī saviem klientiem, piedāvā ātros aizdevumus internetā uz būtiski garāku laika posmu, pat līdz 2 gadiem un arī naudas summas, kuras ir iespējams saņemt, ir krietni lielākas par jau ierastajām.

Ātro kredītu salīdzināšana

Šādus aizdevumus piedāvā 5 aizdevumu sniedzēju uzņēmumi. Tie ir Finanza, Opencredit, Vivus, Ferratumbank un Credit24. Pie šiem aizdevējiem ir iespējams aizņemties maksimālās summas no 1000 līdz 3000 eiro uz maksimālo laiku no 12 mēnešiem līdz 2 gadiem. Protams, ka šie aizdevēji piedāvā arī klasisko aizdevumu līdz 30 dienām.

Vairāki iemesli, lai pieteiktos ātrajam aizdevumam uz ilgāku laika periodu

Pirmkārt Jums ir iespēja piekļūt lielākiem naudas līdzekļiem. Ar šādām kredīta summām jau ir iespējams izveidot mazo biznesu, iegādāties automašīnu vai veikt lielāku remontu savam mājoklim.

Otrkārt aizņemoties uz lielāku laika periodu arī aizdevuma atmaksa notiek pa daļām un nav aizdevuma summa jāatdod uzreiz vienā piegājienā. Tādejādi Jums ir iespējams prognozēt savu budžetu un izdevumus.

Kas var saņemt šādu aizdevumu

Šādi ilgtermiņa ātrie aizdevumi ir pieejam jebkuram pilngadību sasniegušam, atsevišķos gadījumos no 21 gada vecuma, Latvijas Republikas iedzīvotājam, kuram ir pietiekoši un regulāri ikmēneša ienākumi. Jāatzīst, ka tomēr daudzi no aizdevējiem šāda veida aizdevumus piedāvā saviem pastāvīgajiem klientiem, tas nozīmē, ka šīs aizdevuma summas ir pieejamas, sākot no otrās vai turpmākajām aizņemšanās reizēm. Tomēr tas ir jāskatās pie katra aizdevēja atsevišķi, jo cik aizdevēju tik arī noteikumu un iespēju.

Jūs varat baudīt zemāku procentu likmi, ja Jums ir laba alga, turklāt laicīga kredīta atmaksa arī reizēm samazina kredītam piemērotās procentu likmes. Tātad ir ieteicams atmaksāt kredītu savlaicīgi. Turklāt, rūpīga izpēte internetā var sniegt Jums vislabāko kredīta piedāvājumu ar zemām procentu likmēm, jo kredītu tirgū pastāv sīva konkurence, kas darbojas Jūsu labā, jo tā liek aizdevējiem piemērot kredītiem zemākas procentu likmes.

Ir daži atbilstības kritēriji, kas Jums jāaizpilda, kurus jau minējām, bet gribam atkārtot, lai iegūtu šos kredītus. Lai izmantotu ātros kredītus, Jums ir jābūt pilngadīgam ar labu kredītu ņemšanas pagātni un ir nepieciešams patstāvīgs darbs, kā arī aktīvs bankas konts, jo visi kredīta darījumi notiks elektroniski.

Atbildīga aizņemšanās

Piesakoties aizdevumam, kura summa ir 1000 vai vairāk eiro ir īpaši rūpīgi un uzmanīgi jāizvērtē savas iespējas aizdevumu atgriezt, jo aizdevuma neatgriešanas rezultātā summa, kuru būsiet parādā, var būt iespaidīga. Tādēļ aizņemieties atbildīgi un vienmēr mērķiem, kuriem patiešām šī nauda ir vajadzīga.

2 thoughts on “Aizdevums uz ilgāku laika periodu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.