Monthly Archives: May 2019

Mitsubishi L200

Specifiska automašīna ar specifisku pielietojumu. Kas ir tā pirmā lieta par ko Jūs iedomājieties redzot L200? Vai tās ir kalnu virsotnes? Vai bezceļš? Vai tā ir pilsēta? Vienalga, ko Jūs iztēlojaties šī ir tā automašīna, kas var Jūs nogādāt tur.

Mitsubishi L200 aprīkots ar Super- izsmalcināto 4WD sistēmu. Šī automašīna ir piemērota mūsdienu patērētājiem ar dinamisku braukšanas veidu, visi ceļi kļūs pārvarāmi. Iedvesma gūta no koncepta auto Pajero Evolution 2×2 un rallija auto Pajero Evolution.

Automašīnā ir viss nepieciešamais ērtai braukšanai Mitsubishi L200 aprīkots ar jaunu 136 Zs spēcīgu „Cammon rail” 2,5 litrīgu turbo dīzeļa dzinēju, kuram lielāka grieze pie mazākiem motora apgriezieniem. Maksimālais griezes moments sasniedz līdz pat 314 Nm, kā arī ar jauno degvielas iesmidzināšanas sistēmu ir panākta zemāka izplūdes gāzu emisija. Mitsubishi L200 var uzskatīt par pirmo auto, kas nojauc robežas starp apvidus auto jeb SUV, pikapiem un pasažieru automašīnām.

Un tas nepārsteidz, ka viņš ir līderis savā klasē.

Auto filtri

“Mann Filter” (Vācija)
MANN+HUMMEL grupa dibināta 1941. g. Ludvigsburgā, netālu no Štutgartes Vācijā. Uzņēmuma dibinātāji bija Ādolfs Manns (Adolf Mann) un Dr. Ērihs Hummels (Erich Hummel). Automašīnu oriģinālo iekārtu nodaļa attīsta, ražo un tirgo MANN+HUMMEL filtrus, gaisa ieplūdes sistēmas un citus automašīnu rūpniecības komponentus. Produktu asortimentā ir rūpnieciskie filtri, produktu sērija, kas samazina oglekļa emisiju līmeni dīzeļa dzinējos. Tā kā MANN+HUMMEL pieder 41 filiāle visā pasaulē un tajā nodarbināti vairāk nekā 12,400 darbinieku, tā ir viena no lielākajām auto komponentu korporācijām.

“Fram” (ASV)
Kompānija FRAM dibināta 1920. g. Šodien FRAM® pazīstama un atzīta eļļas filtru preču zīme Amerikā. Kompānijas komanda nodarbojas ar dažādu kvalitatīvu eļļas, gaisa un degvielas filtru ražošanu un tirdzniecību. Bez tam kompānijā tiek ražoti arī daudzi citi auto piederumi, kā, piemēram, PCV vārsti, karteru filtri un transmisijas modulatori.

“BOSCH” (Vācija)
Bosch ir viena no pasaulē lielāko privātāo rūpniecības korporāciju Bosch Group, kurā 2009. g. bija nodarbināti 270000 darbinieku, bet gada apgrozījums pārsniedza 38.2 miljardus €, grupām. Uzņēmums Lietuvas tirgum piedāvā augstākās kvalitātes produkciju – sākot no auto rezerves daļām līdz elektriskajiem piederumiem un sildīšanas tehnikām. Kompānija ir viens no lielākajiem automašīnu tehnikas ražotājiem pasaulē. Lietuvā Bosch piedāvā auto rezerves daļas, auto diagnostikas iekārtas un auto skaņas un navigācijas iekārtas. Bosch rezerves daļu nodaļas centrs atrodas Karlsrūē, Vācijā..

“AMC” (Kavo) (Holande)
AMC preču zīme pieder kompānijai KAVO. No 1985. g. KAVO ir japāņu un korejiešu auto rezerves daļu piegādātāja Eiropas tirgum. Kompānija izveidota Holandē, Apeldornas pilsētā. Pašreizējo produktu asortimentu veido: filtri, ūdens pumpji, bremžu uzlikas un diski, sajūgi, pusasu šarnīri, sadales detaļas, vadības un piekares detaļas, termostati un logu tīrītāji. Kopš 2008. g. vairums KAVO produktu tiek tirgoti ar Kavo Parts vārdu. Kopš 1997. g. kompānijai KAVO ir ISO-sertifikāts.

Sauza

Sauza Blanco:

Sudrabaina tekila
Valsts: Meksika
Alkohola saturs: 38%

Populārākā Meksikas tekila, kura saglabā īstas agaves garšu. Piemīt izteikta garša, ass aromāts ar svaigi maltu melno piparu piejaukumu, sniedz apdedzinošu, ne ar ko nesalīdzināmu tīras tekilas sajūtu.

Sauza Extra Gold:

Zeltaina tekila
Valsts: Meksika
Tilpums: 0,7 L
Alkohola saturs: 38%

Sauza Extra Gold — augstas kvalitātes un pasaulslavena tekila, kura tiek ražota no 1973. gada Meksikā. Tekilai piemīt neaizmirstama garša, cukurniedru aromāts ar eksotisko augļu un garšvielu aromātu, kā arī ilgstoši sildoša pēcgarša.

Sauza Blanco

Meksikas tekila, kura saglabā īstas agaves garšu. Piemīt izteikta garša, ass aromāts ar svaigi maltu melno piparu piejaukumu, sniedz apdedzinošu, ne ar ko nesalīdzināmu tīras tekilas sajūtu.

Sauza Extra Gold

Tekilai piemīt neaizmirstama garša, cukurniedru aromāts ar eksotisko augļu un garšvielu aromātu, kā arī ilgstoši sildoša pēcgarša.

Tieši ar šo tekilu asociējas rituāls “nolaizi — izdzer — nokod”: uz kreisās plaukstas ārmalas pie īkšķa pamatnes uzber sāls šķipsniņu, glāzīti ar Sauza ņemt ar kreiso roku, labajā rokā laima vai citrona daiviņa, tad – jānolaiza sāls, jāizdzer Sauza glāzīte un jāuzēd laims vai citrons.