Monthly Archives: April 2019

Par futbolu

Valstu izlašu vadītāji.

 1. Valstu izlašu vadītājus var iecelt un ierosināt atcelt valsts izlases spēlētāju pārstāvētās FL komandas, un atcelt FL vadība, pārējas FL institūcijas var ieteikt valsts izlases vadītāja iecelšanu, atcelšanas ierosināšanu vai atcelšanu.
 2. Valsts izlašu vadītājs tiek iecelts balsojot katram FL komandas vadītājam. Termiņu kādā komandas vadītājam jānobalso un sodus par termiņu neievērošanu nosaka FL vadība, un īpaša termiņa nenoteikšanas brīdī, termiņš skaitās līdz dienai kad notiek valstu izlašu spēle.
 3. Valsts izlases vadītāja balsošanā obligāti jāpiedalās visām FL komandām kurām ir balss procenti attiecīgajā valsts izlasē ir lielāki par 1 procentu.
 4. FL komandu balsu procentuālais lielums ir atkarīgs no šai komandai piederošo spēlētāju svara (summa no spēlētāja prasmju ceturtās pakāpes) summas attiecību ar visu valsts izlasē spēlējošo spēlētāju svara summas.
 5. Valstu izlašu vadītājus valsts izlases spēlētāju pārstāvētas FL komandas var ierosināt atcelt šādos gadījumos:

5.1. vairākkārtēju valsts izlases spēlētāju, kuriem ir zems fitness lielums, nepamatota pieteikšanu spēlei valsts izlases vadītāja nevērības dēļ;

5.2. vairākkārtēju valsts izlases spēlētāju pārstāvēto FL komandu vadītāju prasības ignorēšana, kas saistīta ar šīs FL komandas spēlētājiem;

5.3. vairākkārtēju valsts izlases rīkojumu pavirša izstrāde, kuras rezultātā valsts izlase rāda vāju vai neadekvātu sniegumu;

5.4. citos gadījumos, kuros valsts izlases pārstāvētās FL komandas var norādīt uz nepiemērotību konkrētam valsts izlases vadītājam vadīt valsts izlasi;

5.5. gadījumos kuros valsts izlases vadītājs atkārtoti, bieži un nepamatoti uzaicina un atlaiž spēlētājus no valsts izlases rindām;

5.6. gadījumos kuros valsts izlases vadītājs neveic savas izlases spēlētāju uzaicināšanu.

 1. Valstu izlašu vadītājus FL vadība var atcelt šādos gadījumos:

6.1. valsts izlases vadītāja pārstāvētās FL komandas vadības atlaišanā;

6.2. nepamatota divas reizes pēc kārtas un trīs reizes vispār valsts izlases rīkojumu neiesūtīšana uz kalendārā paredzētām spēlēm;

6.3. gadījumos, kuros FL vadība uzskata, ka patreizējā valsts izlases vadītāja vadīšana ir pretrunā ar FL noteikumiem un FL noteikumos neaprakstītiem principiem.

 1. Valsts izlases vadītāja atcelšana notiek pēc FL Vadības rīkojuma un atcelšanas ierosināšana notiek valsts izlases pārstāvētām FL komandām savācot vairāk par 25% balsu.
 2. Valsts izlases vadītāja atcelšanas ierosināšanu var veikt jebkura FL komanda paskaidrojot sava ierosinājuma iemeslu. Ja valsts izlases vadītāja atcelšanas ierosinājums ir izraisījis to, ka par valsts izlases vadītāju ir iecelta citas FL komandas vadītājs, tad šī iemaksa tiek atmaksāta.
 3. Par to, ka uzsākts atcelšanas ierosināšanas process par konkrētas valsts izlases vadītāju tiek izziņots publiski un visām FL komandām un institūcijām.
 4. Pēc valsts izlases vadītāja atcelšanu ierosināšanas ar valsts izlases pārstāvēto FL komandu savākto noteikto balsu skaitu, tiek noteikts termiņš, kura laikā var pieteikties jaunie valsts izlases kandidāti un pēc tam notiek laika posms balsošanai par tiem. Valsts izlases vadītājs līdz balsošanas noslēgumam ir iepriekšējais valsts izlases vadītājs.
 5. Pēc valsts izlases vadītāja atcelšanas ar FL Vadības rīkojumu, tiek noteikta termiņš, kura laikā var pieteikties jaunie valsts izlases kandidāti un pēc tam notiek balsošana par tiem. Izlases vadītājs līdz balsošanas noslēgumam ir FL Vadība, vai FL Vadības īpaši norīkots vadītājs. Iepriekšējais valsts izlases vadītājs tiek svītrots no valsts izlases vadītāju kandidātu saraksta un viņam tiek aizliegts pieteikties par valsts izlases kandidātu līdz laikam kad tiek apstiprināts jaunais valsts izlases vadītājs.

Rīkojumu iesūtīšana un spēļu notikšana

 1. FL Pasaules Kausā rīkojumi ir sastādāmi tieši tāpat kā FL komandu rīkojumi un tas ir aprakstīts noteikumu sadaļā Rīkojumi un vienīgās atšķirības ir:

1.1. spēlētāju fitness lielumam ir jābūt vismaz 40, lai viņš varētu tikt pieteikts spēlei;

1.2. spēlētāju automātiskā nomaiņa notiek nokrītoties fitness lielumam līdz aptuveni 35 punktiem.

 1. Valsts izlases vadītājam ir tiesības izvēlēties jebkuru spēlētāju no valsts izlases kandidātiem un uzaicināt to spēlēt valsts izlasē, un tikai šos uzaicinātos spēlētājus valsts izlases vadītājs drīkst iekļaut spēles rīkojumos. Uzaicināt un tā pat arī atbrīvot no spēlēšanas valsts izlases rindās var līdz ceturtdienas pusdienas laikam pirms valstu izlašu spēlēm nākamajā pirmdienā.
 2. Uzaicinātos spēlētājus to komandu vadītājs var ierobežot spēlēt valsts izlasē uz tekošo mēnesi samaksājot kompensāciju kas ir divu spēlētāja nedēļas algas apmērā par katru spēlētāju. Komandas vadītājs var ierobežot spēlētāju spēlēšanu valsts izlasē līdz piektdienas spēlēm pirms valstu izlašu spēlē nākamajā pirmdienā.

Anime torrenti

Anime ir Japānas animācija. Atšķirībā no citu valstu animācijas, kura galvenokārt ir piemērota bērniem, lielākā daļa ražotās anime ir paredzēta pusaudžu un pieaugušo auditorijām, un lielā mērā tāpēc tai ir augsts popularitātes līmenis pasaulē. Jautājumi? Lasiet šeit, kas ir anime!

Anime torrentu saraksts

Animetorrents Anime and Manga
Animeindex Anime
Mangaoff Anime from France
Ansktracker Anime from Portugal
Omda Anime from Portugal
Unionfansub Anime from Spain
Animelatino Anime from Spain
Tekeremata Anime from Spain
Animelayer Anime from Russia
Animeclub Anime from Latvia

Anime stāsti, kuri attēloti animācijas veidā ir lieliska skatāmo viela gan bērniem, gan pieaugušajiem. Anime ir dažāda – bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem. Arī anime žanri ir dažādi, lai katrs varētu atrast sev ko tīkamu. Patīkamu skatīšanos!

Elektrodetaļas Tavam auto

“NGK” (Vācija)
NGK piedāvā augstākās kvalitātes aizdedzes sveču produktus gandrīz jebkurai automašīnai, motociklam, ūdenstransportam un mazo dzinēju iekārtām.
Uzņēmums tirdzniecību uzsācis 1936. g. ar vienu vienīgu produktu. Veiksmīgākais uzņēmuma lēmums – izveidot četrpadsmit rūpnīcas astoņās pasaules valstīs, jo vairums pasaules auto ražotāju NGK kompānijas produkciju pieņēma kā oriģinālās iekārtas. 
“BOSCH” (Vācija)

Bosch ir viena no pasaulē lielāko privāto rūpniecības korporāciju Bosch Group, kurā 2009. g. bija nodarbināti 270000 darbinieku, bet gada apgrozījums pārsniedza 38.2 miljardus €, grupām. Uzņēmums Lietuvas tirgum piedāvā augstākās kvalitātes produkciju – sākot no auto rezerves daļām līdz elektriskajiem piederumiem un sildīšanas tehnikām. Kompānija ir viens no lielākajiem automašīnu tehnikas ražotājiem pasaulē. Lietuvā Bosch piedāvā auto rezerves daļas, auto diagnostikas iekārtas un auto skaņas un navigācijas iekārtas. Bosch rezerves daļu nodaļas centrs atrodas Karlsrūē, Vācijā.

“BERU” (Vācija)
BorgWarner BERU Systems GmbH ir viens no vadošajiem dīzeļa aukstās palaišanas sistēmas ražotājiem, kam pieder aptuveni 40% no aizdedzes sveču pasaules tirgus. Degvielas dzinēju aizdedzes tehnoloģiju jomā BERU ir viens no četriem lielākajiem ražotājiem Eiropā. Kompānija piedāvā arī sensoru tehnoloģijas un iekšdedzes sistēmas eļļas un gāzes sadedzināšanas rūpniecībai. Lielākais vairums automašīnu, komerciālo transporta līdzekļu un dzinēju Oriģinālo Iekārtu (en. OE) ražotāju ir BERU klienti. Auto rezerves daļu tirgū BERU apkalpo visus slavenākos piedāvātājus un darbnīcas. Uzņēmuma galvenā mītne izveidota Ludvigsburgā.

“Valeo” (Francija)
Kompānija Valeo savu darbību uzsākusi 1923. g. Sentvenā, Francijā. Valeo ir neatkarīga rūpniecības grupa, kas vērtējama kā viena no vadošajām auto detaļu piedāvātājām pasaulē. Valeo organizāciju veido 12 rūpniecības atzari un tā darbojas 28 pasaules valstīs.

“Bougicord” (Francija)
Uzņēmums dibināts 1936. g. Bougicord ir uzņēmuma Electricfil OEM rezerves detaļu tirgus nodaļa. Uzņēmums piedāvā produkciju, kas paredzēta oriģinālo iekārtu ražotāju tirgum. Kompānija piedāvā pilnu iekšdedzes sistēmas un komponentu asortimentu, kā arī virkni dzinēja vadības, temperatūras un gaisa kondicionēšanas sensoru, vadu, kabeļu u.c. komponentu. Bougicord, specializējoties dzinēja vadībā, rezerves daļas tirgum piedāvā divos veidos: ražotāja daļu maiņa Electricfil OEM pircējiem un savas preču zīmes starptautisko daļu maiņa caur mazumtirgotāju grupas tīklu un neatkarīgajiem piegādātājiem, automašīnu centriem un importētājiem.

“Swag” (Vācija)
Vairāk nekā 55 gadu pieredze auto rūpniecībā. SWAG ir viens no vadošajiem partneriem pasaules auto daļu vairumtirdzniecības tirgū. SWAG vienmēr ir bijis sinonīms augstai kvalitātei, tas ir uzņēmums, kas piedāvā ļoti īsu detaļu nodošanas laiku jau kopš 1954. gada.