Monthly Archives: September 2018

Ātrais kredīts bez ķīlas

500 eiroUn bez galvojuma! Tas nozīmē, ka Tev nav nepieciešamība riskēt ar kādu sev piederošu lietu, ko nepieciešamības gadījumā varētu arī ieķīlāt. Kredīts bez ķīlas ir lielisks veids kā saglabāt drošības sajūtu un iegūt aizdevumu. Neriskē, jo neviens nav pasargāts no straujām dzīves pārmaiņām, kuru rezultātā var krasi mainīties ekonomiskā situācija. Līdz ar ekonomiskās situācijas izmaiņām var samazināties arī Tavas iespējas veikt ikmēneša maksājumus, kuru neievērošana var novest pie ieķīlātās lietas pāriešanu pie aizdevēja.

Lai arī ātrais kredīts internetā ir salīdzinoši dārgs/ērts finanšu pakalpojums, tas guvis plašu piekritēju loku. Ātrais kredīts internetā piedāvā aizdevumus uz termiņu no dažām dienām līdz pat pāris gadiem, kā arī summas – no nieka 10 eiro līdz dažiem simtiem vai pat VAIRĀK. Un tas viss ir saņemams ātri, bez ķīlas un galvojuma!

Piemēram – pirmsalgas periodā trūkst finansiālie līdzekļi ikdienišķiem tēriņiem? Aizņemies, jo zini, ka brīdī, kad saņemsi algu, varēsi aizdevumu arī atmaksāt. Kā arī ātrais kredīts var noderēt, lai samaksātu kādu steidzamu ikmēneša rēķinu! Vai arī aizņemies, ja vēlies veikt kādu neieplānotu pirkumu, kuram naudas līdzekļi Tavā ikmēneša budžetā nav atvēlēti, bet tieši tagad ilgi kārotajai precei ir īpaši izdevīga cena.

Ātrais naudas kredīts internetā ir īstermiņa aizdevums, ko iespējams noformēt salīdzinoši īsā laikā bez liekām formalitātēm. Lai saņemtu ātro naudas kredītu nepieciešams tikai dators ar interneta pieslēgumu un aktīvs mobilā telefona pieslēgums.

Pirmo reizi piesakoties ātrajam naudas kredītam, nepieciešams veikt reģistrāciju. No pieteikuma anketas aizpildīšanas līdz reģistrācijas apstiprināšanai var paiet dažas minūtes. Kad reģistrācija pabeigta, jāpiesakās kredītam, norādot vēlamo aizdevuma summu. Dažu minūšu laikā kredītdevējs nosūta īsziņu ar informāciju par kredīta piešķiršanu. Ja atbilde ir pozitīva, neilgi pēc tam bankas kontā ieskaita naudu.

Pirms aizņemties, ir noteikti ir jāiepazīstas ar līgumu. Visām licencētām ātro kredītu kompānijām mājaslapās ir pieejams līguma paraugs.