Monthly Archives: July 2018

Bezmaksas Wifi

Bezmaksas Wifi ir tas pats bezmaksas internets pieslēgums, kas vairāk orientēts uz portatīvo datoru lietotājiem. Bezmaksas jeb brīvo bezvadu (WiFi) interneta pieejas punktu arī Latvija kļūst arvien vairāk un vairāk. Tā ir lieliska alternatīva mobilo telefonu piedāvātajiem interneta pieslēgumiem, turklāt Wifi sniedz tādu interneta ātrumu, kas būs līdzvērtīgs fiksētajam internetam. Būtiski, ka bezmaksas Wifi izmantošanai nav nekādu datu apjoma ierobežojumu, kā tas mēdz būt gadījumos, ja izmantojat mobilā interneta pakalpojumus.

Lattelecom piedāvā īpaši ērtu pakalpojumu pārnēsājamo jeb portatīvo datoru lietotājiem, kuriem ļoti bieži nepieciešams interneta pieslēgums sabiedriskās vietās ārpus biroja vai mājas. Ar Lattelecom wifi ir iespējams pieslēgties ātrgaitas bezvadu internetam Latvijā. Pateicoties šim piedāvājumam,  klienti internetu vai televīziju varēs lietot gan kafejnīcas, gan tirdzniecības centros. Konkrētāk, tās būs visas vietas, kur norādīts, ka šis Wifi pakalpojums ir pieejams.

Kompānijas darbinieki ir pārliecināti, ka ne jau atlaides ilgtermiņā dara klientu apmierinātu un lojālu uzņēmumam. Tāpēc šis ir solis, kas stiprina pakalpojumu vērtību un sniedz pozitīvu pieredzi klientiem.

Lai arī daudzās vietās netiek prasīta Wifi pieslēgšanās parole, taču katram pašam ir jāatceras, ka par šo pakalpojumu kāds jau ir samaksājis. Tāpēc personas, kuras nav tiesīgas saņemt bezmaksas Wifi pakalpojumu un vēlas tam pieslēgties var saņemt sodu, kas var draudēt pat ar tiesas darbiem.

Bezvadu internetu izmanto visi, bet īpaši iecienīts tas ir biznesa cilvēku vidū. Komandējumi, bieži izbraukumi nav iemesls, lai neatbildētu uz e-pastiem vai atstatu nenokārtotas dokumentu lietas. Jums nebūs jāmaina savi plāni, jo šajā situācijā būs glābiņš – 4G internets. Tas būs pieejams gandrīz vienmēr un visur, kur plānojat doties.

Optiskais internets Mājās

Ātrs optiskais internets Mājās ar ātrumu no 20 Mbit/s līdz 400 Mbit/s. Iespējams pieteikt arī DSL interneta pieslēgumu no 2 Mbit/s līdz 20 Mbit/s. Izvēlies savu interneta pieslēgumu Mājās un piesaki internetā.

Piesaki internetu vai komplektu – internetā un saņem atlaidi. Atlaide tiks piešķirta vienu reizi nākamajā rēķinā pēc pakalpojuma ierīkošanas. Piedāvājums ir spēkā tikai privātpersonām piesakot jaunu pakalpojumu un neattiecas uz gadījumiem, kad tiek veiktas pārejas no viena pakalpojuma veida uz citu.

Šobrīd internets ir ierasta un pašsaprotama parādība, tāpēc mums pat grūti ir atcerēties laiku pirms 20 gadiem, kad Latvijā interneta pieslēguma iespējas bija tikai dažās vietās. Mēģināsim saprast, kādu ceļu ir mērojis internets līdz mūsdienām?

Pasaulē interneta tīkla parādīšanās tiek datēta ar 1969.gadu. Tas parādījās ASV, kur Aizsardzības ministrija nolēma savienot vairākus datoru centrus. Šī jaunā tīkla sākotnējais nosaukums bija ARPAnet. Vēlāk arī dažas citas organizācijas sāka veidot līdzīgus tīklus, kuros saziņai izmantoja protokolu IP (Internet Protocol). Tā pamazām populārs kļuva vārds Internet. Taču vēl ilgus gadus šo tīklu izmantoja tikai zinātniskiem un pētnieciskiem mērķiem, jo tikai 90. gadu sākumā internets kļuva par daudziem pieejamu tīklu, vietējais tīkls ieguva publisku atpazīstamību.

Kredīta pieteikums ar SMS

SMS CreditsSMS kredīts Jums Latvijas iedzīvotājiem, kas apzinās, ka spēs atmaksāt kredītu noteiktajā līguma laikā. Ir tikai pāris nosacījumi, lai pieteiktos un saņemtu kredītu. SMS kredīts internetā ir mūsdienīgs risinājums, kurš pirmajā reizē ir bez maksas.

Piesakoties SMS kredītam internetā aizņēmējs var ietaupīt savu laiku un pats galvenais saņemt naudu īsā laikā uz savu bankas kontu

Lai arī daudzas kredītiestādes, aizdevuma izsniegšanai prasa darba vietu un ienākumu regularitāte kalpo kā kredīta nodrošinājums, ir vairāki kredītu veidi, ko iespējams saņemt arī nestrādājošām personām, kurām ir ienākumi. Kredīts bez darba vietas pieejams mācību maksas segšanai vai kā materiāls atbalsts studiju laikā. Tāpat pieejams arī ātrais kredīts bez darba vietas, tiesa ne visās ātro kredītu kompānijās.

SMS Kredīts ir ātrs un ērts risinājums kreditēšanas tirgū. SMS kredīts ir kļuvis ļoti populārs, jo pieteikties SMS kredītam var neatejot no datora izmantojot mobilo telefonu, lai nosūtītu SMS, kā kredīta pieteikumu. Lai saņemtu SMS kredītu nav nepieciešama darba izziņa, ķīla vai galvotājs. SMS kredīts tiks pārskaitīts pāris minūšu laikā, kas to padara vēl pievilcīgāku. Tas ir SMS kredīts bez ķīlas un galvojuma, kā arī pirmajā reizē bez maksas.

Bezprocentu kredīts, ko firmas piedāvā jaunajiem klientiem. Taču jāatceras, ka kredīts bez procentu maksas ir tikai noteiktu laika periodu. Jāpiebilst, ka pamata summa ir jāatmaksā un tā nav bezmaksas dāvana. Tas ir kredīts bez procentiem.

Pirmais SMS kredīts bez maksas nozīmē, ka būs jāpārskaita tikai tā summa, kuru aizņēmējs saņēma. Tie var būt 50 eiro, 100 eiro vai arī cita summa, kura ir bez maksas un procentiem. Vienīgie izdevumi ir konta apstiprināšana. Konta apstiprināšana jeb aktivizēšana maksā 0,01 eiro cents. Tas nozīmē, ka pēc reģistrācijas Jums būs jāpārskaita 0,01 eiro cents no sava bankas konta uz aizdevēja kontu. Tas ļaus viegli aizdevējam uzzināt Jūsu bankas konta numura uz kura pārskaitīt Jūsu aizdevumu. Jāpiebilst arī tas, ka tādējādi aizdevējs varēs pārliecināties, ka konts ir aktīvs un pieder Jums. SMS kredīts internetā bez ķīlas ir pareizais risinājums, kad aptrūkstas nauda, jo kā zināms, tad pirmais SMS kredīts ir bez maksas.

Studējošā kredīts

Studējošā kredīts ir paredzēts ikmēneša studenta iztikas izdevumu segšanai. Studējošo kredīta apmērs vienam studentam mēnesī nepārsniedz EUR 170.75, tas tiek izmaksāts ik mēnesi uz Jūsu bankas kontu.

Izņēmumi ir izņemot jūlijs un augusts. Tieši tāpat, kā par valsts galvotu studiju kredītu, arī par valsts galvotu studējošo kredītu studiju laikā un 11 mēnešu laika posmā pēc diploma iegūšanas Jūs maksāsiet tikai procentus, savukārt un ar 12 mēnesi pēc studiju beigšanas, kopā ar kredīta procentiem būs jāsāk atmaksāt arī kredīta pamatsumma.

Lai saņemtu studiju un studējošo kredītu ar valsts galvojumu, ir nepieciešams vienas personas galvojums, Latvijas iedzīvotājs, kas apņemas pildīt saistības pret kreditoru, ja pats kredīta ņēmējs tās nespēs pildīt. Taču ne katrs var būt galvotājs, jo arī šajā ziņā ir daži priekšnosacījumi. Galvotāja vecuma robeža ir no 18- 65 gadiem. Galvotājam jābūt regulāriem ikmēneša ienākumiem vismaz valstī noteiktās minimālās mēnešalgas apmērā un galvotājs drīkst galvot tikai par viena studenta  gan studiju, gan studējošā kredītiem.

Izņēmums pieļaujams, ja galvotāja ikmēneša atalgojums ir vismaz minimālā alga reizināta ar galvojamo skaitu un augstākais, kam piekrīt kreditori, galvotāja kopēja kredītu summa nepārsniedz 40 % no viņa ienākumiem. Galvotājs nav nepieciešams kredītiem, kurus izsniedz bāreņiem vai bez abu vecāku aizgādības palikušajiem bērniem līdz 24 gadu vecumam. Studentiem iespējams saņemt arī studentu komerckredītu. Ja esat paņēmis studiju vai studējošo komerckredītu, Jums arī studiju laikā būs jāmaksā kredītu procenti un 3-4 mēneši pēc studiju pabeigšanas, jāsāk maksāt arī pamatsumma. Jārēķinās arī ar lielāku procentu likmi, kā valsts galvotajiem kredītiem.

Jebkurā gadījumā, noteikti sākumā nepažēlojiet savu laiku un enerģijas resursus un mēģiniet noformēt valsts garantētu studiju kredītu un tikai tad, ja Jums kāda iemesla dēļ ir atteikums no potenciālā kreditora izmantojiet studiju komerckredīta iespēju. Lai Jums veiksmīgas studijas!