Monthly Archives: May 2017

Par reālu naudas ietaupīšanu

Ātrais kredītsPirmais un galvenais ir budžets. Budžets ir to ienākumu un izdevumu sadalījums un novērtējums, kas nepieciešami, lai sasniegtu Jūsu mērķus. Tas palīdzēs Jums redzēt iespējas un izaicinājumus, lai Jūs varētu izmantot tos, vai izvairīties no tiem.

Ja Jums ir nenomaksāti kredīti, sāciet plānot to atmaksu. Mums ir jāizplāno savas izmaksas pirms to veikšanas. Ja Jums ir nenomaksāts kredīts, Jums vajadzētu sagatavot parāda atmaksas grafiku, lai uzzinātu, kādas būs Jūsu parādu saistības. Pirms pieteikšanās kredītam, Jums ir nepieciešams laiks, lai saprastu, cik ilgi Jums būs jāatmaksā kredīts un kādi būs ikmēneša maksājumi, kā arī kā tie ietekmēs Jūsu budžetu.

Jānosaka galvenie izdevumi un jāsāk darbs pie nepieciešamajām dzīvesveida izmaiņām. Jūs nekontrolējat naudu, Jūs kontrolējat Jūsu lēmumus to tērēt. Jums ir nepieciešams saprast, kas liek Jums tērēt. Jūsu galvenajiem tēriņu dzinuļiem ir jābūt Jūsu uzmanības centrā. Nosakiet tos un izlemiet, kādas izmaiņas ir nepieciešams veikt, lai tos kontrolētu.

Pēdējā lieta, un varbūt vissvarīgākā, ir domāšana ilgtermiņā. Sliktākais veids, kā pārskatīt izdevumus, ir darīt to individuāli, salīdzinot ar mēneša vai gada kopsummu. Piemēram, došanās uz restorāniem: lai gan vienā reizē tas varētu Jums izmaksāt tikai €20, neaizmirstiet ņemt vērā, ka ilgtermiņā tas Jums izmaksās vairāk nekā € 3000. Šo pašu loģiku var izmantot gandrīz jebkurā tēriņu kategorijā – apģērba iegāde, brīvdienu tēriņi, mēbeles, kafijas iegāde utt. Katru reizi, kad Jūs gatavojaties tērēt naudu, padomājiet, cik daudz naudas galu galā Jūs izdosiet šiem mērķiem gada laikā.

Ladyloan kreditors

Ladyloan kreditors ir uzņēmums jeb kreditors ar vairāku gadu pieredzi ne tikai Latvijas tirgū. Liels uzņēmums ar patīkamu apkalpošanu. Ieteicams kredītu uzņēmums, ja nepieciešams ātrais kredīts, patēriņa kredīts vai kredīta līnija, kura pazīstama arī kā kredītlimts vai overdrafts.

Atradu vairāk info: TP.lv/ladyloan-atrie-krediti

Ladyloan kreditora patēriņa kredīts

Kredīti

Šī aizdevuma atmaksa notiek balstoties uz ikmēneša maksājumiem un atmaksas grafiku, bet jūs varat veikt pilnīgu atmaksu arī pirms noteiktā termiņa. Veicot priekšlaicīgu aizdevuma atmaksu, jūs ietaupīsiet naudu, jo jums nenāksies maksāt procentus par atlikušo laiku. Lai veiktu šādu aizdevuma atmaksu, jums ir jāsazinās ar aizdevēju un jāsagaida aizdevuma pārrēķins.

Kā norit pieteikums

Aizpildi reģistrācijas formu, norādot savu personas kodu, aktīvu mobilā tālruņa numuru un e-pasta adresi. Norādi banku, kurā Tev ir bankas konts, kā arī informāciju par savu darba vietu un ienākumiem. Lai nosūtītu aizdevuma pieteikumu apstrādei, apstiprini līguma vispārīgos un speciālos noteikumus un spied “PIETEIKTIES”. Tā ir tāda standarta procedūra, kad kredīti tiek pieteikti internetā. Ladyloan ir aizdevējs, kurš piedāvā vairākus kredītu veidus, lai klients varētu izvēlēties sev piemērotāko un atbilstošāko.

Patēriņa kredīts

Eiro centi

Patēriņa kredīts var būt ļoti noderīgs visdažādākajās situācijās. Tas var noderēt gan lielākiem pirkumiem gan ceļojumiem, vai daudziem citiem izdevumiem. Protams, tas nenozīmē ka šāds aizdevums ir jāņem, jums ir ļoti rūpīgi jāpārdomā šis solis, jo aizņemoties jūs uzņematies atbildību par šīm saistībām un apņematies veikt pilnīgu un korektu aizdevuma atmaksu. Jums ir jārēķinās ar procentiem par šo aizdevumu, kas nozīmē ka atmaksājamā summa var būt krietni lielāka par to, kuru aizņēmāties. Kredīts ir nopietnas saistības, tāpēc šo lēmumu nedrīkst sasteigt, arī nepieciešamība nedrīkst būt galvenais lēmuma pieņemšanā.