Monthly Archives: February 2017

Kad varētu būt vajadzība pēc kredīta?

Šeit ir daži no iemesliem, kāpēc dažiem no mums būtu nepieciešams kredīts:

Kredīti

Transportlīdzeklis – Mēs visi esam atkarīgi no mūsu transportlīdzekļiem. Lielākā daļa no mums var justies bezpalīdzīgi, kad mūsu transportlīdzeklis sabojājas. Jauna auto iegāde vai vecā salabošana nav lēta. Ātrais kredīts var ļaut Jums salabot Jūsu auto, kas palīdzēs Jums laikā nokļūt uz darbu un nopelnīt naudu, lai atmaksātu kredītu.

Mājas – Ātrais kredīts var būt parocīgs, lai saremontētu Jūsu māju un sagatavotu to jebkādiem laika apstākļiem.

Rēķini un pārtikas preces – gan rēķini, gan pārtikas preces vienmēr ir kaut kas, ko Jums vajadzētu segt ar savu algu, pirms citiem izdevumiem. Dažreiz ir iespējams, ka Jums ir jānomaksā rēķini, vai jāiegādājas papildus pārtika. Jums varētu arī būt nepieciešams ātrais kredīts personīgiem izdevumiem.

Neplānoti izdevumi – pat ļoti rūpīgi plānoti budžeti var noiet greizi, jo rodas neplānotas izmaksas. Dažādu veidu iespējamie neplānotie izdevumi ir pārāk dažādi, lai uzskaitītu tos visus. Tomēr Jums ir jāpadomā arī par tiem. Ātrais kredīts ir labākais līdzeklis neplānotu izdevumu segšanai.

Paturiet prātā, ka Jūs nevarat veikt lielus pirkumus ar ātro kredītu palīdzību, jo summa, ko Jūs varat saņemt, ir salīdzinoši neliela. Kredīti ir paredzēti, lai palīdzētu Jums tikai līdz nākamajai algas dienai. Tomēr ātrais kredīts, iespējams, ir vienkāršākais veids, kā iegūt kredītu, kad Jums tas ir nepieciešams visvairāk.

Par dažādiem budžetiem

 

Eiro centi

Grūtos ekonomikas apstākļos daudzas ģimenes ir spiestas dzīvot ar ierobežotu budžetu. Tas var nozīmēt, ka viņiem nav kredītkartes, ko izmantotu svētku dāvanu iegādei. Tā var būt gan svētība, gan slogs. Labā ziņa ir tā, ka šiem cilvēkiem nebūs jāmaksā par Ziemassvētku tēriņiem mēnešus vai pat gadus pēc tam, kad tie būs garām. Sliktā ziņa ir tā, ka viņiem būs jāiztiek ar to naudu, kas viņiem ir.

Tas tiešām nav tik grūti, kā var likties, vismaz ne tad, ja Jūs plānojat laicīgi. Jūs varat darīt vienkāršas lietas, piemēram, sākt krājkontu, kas paredzēts izmantošanai svētkos. Ja Jūs neesat pietiekami disciplinēti, lai to izdarītu, tad kāpēc nesākt krāt sīknaudu? Tas ir vienkāršs veids, kā uzkrāt daudz naudas, bez lielas piepūles.

Es iesaku izveidot to par paradumu nekad netērēt monētas. Tā vietā, vienmēr maksāt ar banknotēm un paturiet atlikumu, ko Jūs saņemat. Tā Jūs varēsiet ātri un viegli iekrāt.

Kā iegūt papildu naudu

Itin ciešami veicas pārdošana internetā. Ir izmēģināts atdot vecās mantas gan par baltu velti, gan nelielu samaksu (par peļņu laikam to nevar īsti saukt) – interesenti atrodas. Vajag gan nedaudz pacietības, kamēr piesakās pircējs, bet pat tādā tūkstošu sludinājumu jūrā kā ss.lv labi pārdomāts un, galvenais, patiess sludinājuma teksts noteikti piesaistīs savu pircēju. Tā kā vienā sludinājumu sadaļā var izvietot tikai vienu sludinājumu bez maksas, kurš darbojas trīs nedēļas, turklāt tam iespējams pievienot tikai vienu attēlu, iesaku izmantot sludinājumu par maksu. Ievietošanas maksa ir tikai 0,77 EUR (izcelts sludinājums maksā 1,17 EUR), turklāt attēlu pievienošana rada plašāku iespaidu par preci, līdz ar to lielāka iespējamība, ka tā tiks pamanīta.

Ja Jums patīk pārdot, var izmēģināt arī tirgošanos ebay.com. Ir izdevies atrast labu pirkumu par izcilu cenu, personīgi izmēģināju arī veidu, kā ievietot pārdošanas sludinājumu. Tas nebūt nav grūti, vienīgi jāseko līdzi izmaksām, kuras norādīsiet par sūtījumu – neiekrītiet uz pircēju no ASV, kuram jānosūta manta par pasta izmaksām uz ārvalstīm; var sanākt zaudējumi cerētās peļņas vietā.

Nesen Latvijas Radio 1 raidījumā Kā labāk dzīvot noritēja interesanta diskusija par amatniecības izstrādājumu pārdošanu interneta vietnē ”etsi”. Izrādās, arī latviešu pārdevēji var nopelnīt dažus simtus eiro, protams, ieguldot attiecīgu darbu. Turklāt šis bizness ir legāls – Jums jāreģistrējas Valsts ieņēmumu dienestā un jāveic, piemēram, regulāras patentmaksas iemaksas. Var savus izstrādājumus pārdot arī amatnieku tirdziņos, tikai jārēķinās, ka tam tiks patērēts ilgāks laiks.

Nav slikta ideja pielietot savus dažādos talantus. Ja esat mācījies mūzikas skolā, iegūstot muzikālo izglītību, tur vai apguvis, kāda instrumenta spēli vai vokālo prasmi citā veidā, varat uzstāties uz ielām. Iespējams, pilsētas dome vēlas, lai muzikanti reģistrētu vai vismaz atskaitītos par savu darbību pilsētas ielās un laukumos, tādēļ ieteicams vispirms doties uz centrālo pašvaldības iestādi un uzzināt par muzicēšanas iespējām.

Spriežot, cik gan var nopelnīt mākslinieks, izliekot savus zīmējumus apskatei sabiedriskās vietās, vērojot viņu darbu uz ielas, pamanu, ka arī šādā veidā var iegūt savu lieku grasi.