Monthly Archives: March 2016

Aizdevums uz ilgāku laika periodu

Lielākoties cilvēki ir jau pieraduši, ka ātrais kredīts internetā parasti tiek piešķirts uz laiku līdz 30 dienām, atsevišķos gadījumos uz 40 vai 45 dienām, bet šīs dažas dienas šo kredītu būtību nemaina. Nauda parasti ir jāatdod vairāk vai mazāk mēneša laikā un vienā piegājienā. Tomēr tagad ir jau vairāki aizdevēji, kuri nākot pretī saviem klientiem, piedāvā ātros aizdevumus internetā uz būtiski garāku laika posmu, pat līdz 2 gadiem un arī naudas summas, kuras ir iespējams saņemt, ir krietni lielākas par jau ierastajām.

Ātro kredītu salīdzināšana

Šādus aizdevumus piedāvā 5 aizdevumu sniedzēju uzņēmumi. Tie ir Finanza, Opencredit, Vivus, Ferratumbank un Credit24. Pie šiem aizdevējiem ir iespējams aizņemties maksimālās summas no 1000 līdz 3000 eiro uz maksimālo laiku no 12 mēnešiem līdz 2 gadiem. Protams, ka šie aizdevēji piedāvā arī klasisko aizdevumu līdz 30 dienām.

Vairāki iemesli, lai pieteiktos ātrajam aizdevumam uz ilgāku laika periodu

Pirmkārt Jums ir iespēja piekļūt lielākiem naudas līdzekļiem. Ar šādām kredīta summām jau ir iespējams izveidot mazo biznesu, iegādāties automašīnu vai veikt lielāku remontu savam mājoklim.

Otrkārt aizņemoties uz lielāku laika periodu arī aizdevuma atmaksa notiek pa daļām un nav aizdevuma summa jāatdod uzreiz vienā piegājienā. Tādejādi Jums ir iespējams prognozēt savu budžetu un izdevumus.

Kas var saņemt šādu aizdevumu

Šādi ilgtermiņa ātrie aizdevumi ir pieejam jebkuram pilngadību sasniegušam, atsevišķos gadījumos no 21 gada vecuma, Latvijas Republikas iedzīvotājam, kuram ir pietiekoši un regulāri ikmēneša ienākumi. Jāatzīst, ka tomēr daudzi no aizdevējiem šāda veida aizdevumus piedāvā saviem pastāvīgajiem klientiem, tas nozīmē, ka šīs aizdevuma summas ir pieejamas, sākot no otrās vai turpmākajām aizņemšanās reizēm. Tomēr tas ir jāskatās pie katra aizdevēja atsevišķi, jo cik aizdevēju tik arī noteikumu un iespēju.

Jūs varat baudīt zemāku procentu likmi, ja Jums ir laba alga, turklāt laicīga kredīta atmaksa arī reizēm samazina kredītam piemērotās procentu likmes. Tātad ir ieteicams atmaksāt kredītu savlaicīgi. Turklāt, rūpīga izpēte internetā var sniegt Jums vislabāko kredīta piedāvājumu ar zemām procentu likmēm, jo kredītu tirgū pastāv sīva konkurence, kas darbojas Jūsu labā, jo tā liek aizdevējiem piemērot kredītiem zemākas procentu likmes.

Ir daži atbilstības kritēriji, kas Jums jāaizpilda, kurus jau minējām, bet gribam atkārtot, lai iegūtu šos kredītus. Lai izmantotu ātros kredītus, Jums ir jābūt pilngadīgam ar labu kredītu ņemšanas pagātni un ir nepieciešams patstāvīgs darbs, kā arī aktīvs bankas konts, jo visi kredīta darījumi notiks elektroniski.

Atbildīga aizņemšanās

Piesakoties aizdevumam, kura summa ir 1000 vai vairāk eiro ir īpaši rūpīgi un uzmanīgi jāizvērtē savas iespējas aizdevumu atgriezt, jo aizdevuma neatgriešanas rezultātā summa, kuru būsiet parādā, var būt iespaidīga. Tādēļ aizņemieties atbildīgi un vienmēr mērķiem, kuriem patiešām šī nauda ir vajadzīga.

Par īstermiņa aizdevumiem

Ikreiz, kad Jūs piesakāties kredītam, pirmā lieta, kas ienāk Jūsu prātā, ir, vai Jūs to iegūsiet vai nē. Pirmā lieta, kas nosaka to, vai Jūs varat iegūt kredītu, ir Jūsu kredītvēsture. Parasti tas tiek uzskatīts par galveno lietu, ko aizdevēji ņem vērā. Ja Jums ir steidzami nepieciešama nauda, Jūs varat justies bezpalīdzīgs, jo Jūsu pieteikums kredītam var tikt noraidīts jau pēc pirmā mēģinājuma. Bet Jums vairs nav jājūtas bezpalīdzīgam, jo tagad šī problēma ir atrisināta ar ātrajiem kredītiem, kas pieejami no daudziem uzticamiem aizdevējiem finanšu pasaulē. Viņiem ir svarīga Jūsu pašreizējā maksātspēja nevis pagātnes kredītvēsture.

Ir ļoti daudz ātro kredītu aizdevēju, kas ir gatavi palīdzēt Jums, piedāvājot kredītus sākot no 10-1500 € uz termiņu līdz 4 nedēļām vai pat gadam. Kā liecina nosaukums, Jūs varat izmantot šo kredītus īstermiņā. Lai vai kā, sliktais šo kredītu aspekts ir to procentu likmes, bet Jums ir iespēja atrast kredītu ar pieņemamām procentu likmēm, meklējot to internetā un salīdzinot dažādus pieteikumus.

Saņemt kredītus internetā ir ļoti viegli, jo Jums nav ne jānosūta dokumenti, ne arī jāsaskaras ar citām formalitātēm. Pieteikumu Jūs varat iesniegt aizdevēja mājas lapā un saņemt apstiprinājumu stundu/minūšu laikā. Pēc kredīta apstiprināšanas Jūs saņemsiet kredīta summu savā bankas kontā. Šī summa kopā ar piemērotajiem procentiem Jums būs jāatmaksā aizdevējam pēc noteiktā kredīta termiņa beigām.

Ātro kredītu salīdzināšana

Daudzi ātro kredītu aizdevēji internetā sniedz šos kredītus dažādiem aizņēmējiem, kas nonākuši finanšu grūtībās.

Kādēļ vajadzīgs BitCoin, ja ir citas virtuālās valūtas?

Visas pārējās virtuālās kriptovalūtas ir balstītas uz BitCoin, kurš bija pirmā valūta. Pirmais dokumentētais darījums ar BitCoin bija 10 000 BTC par pāris picām, kas pēc šodienas kursa ir aptuveni 100 000 USD. Daži pat teic, ka pasaules nākotne ir kriptovalūtās. Sākotnēji gan BitCoin tika izmantots, lai apmainītos ar lietām anonīmi, izmantojot internetu bez centralizētas finanšu sistēmas. Tā kā šīs īpašības ir ļoti vēlamas, apmainoties ar apšaubāmas legalitātes precēm un pakalpojumiem, BitCoin daudz tika un tiek izmantots nelegālos darījumos internetā. BitCoin atbalstītāji apgalvo, ka tas ir relatīvi normāli, ka kāds izgudrojums vispirms iegūst popularitāti kriminālajā pasaulē, un vēlāk to pārņem pārējā pasaule.

Kādi “spēlētāji” tiek iesaistīti šajā nozarē?

Pirmkārt jau racēji, kas nodarbojas ar t.s. “mining”– tie ir cilvēki, kas, veltot sava datora jaudu, apstrādā iepriekš minētos darījumus, par ko saņem jaunu BitCoin. Līdz laikam, kad būs sasniegta 21 miljona BitCoinu atzīme, varēs naudu iegūt šādā veidā.

Vēl ir vajadzīgs BitCoin maciņš jeb adrese, kas principā ir gluži tas pats, kas e-pasta adrese vai bankas konts. Tā tiek Jums uztaisīta automātiski uzstādot datorā vai viedtālrunī kādu no BitCoin programmām, piemēram, MultiBit, unšo maciņu var izmantot, lai saņemtu un sūtītu digitālo valūtu – gluži kā pavisam parasts bankas konts. Paturiet prātā, ka šo BitCoin maciņu ir samērā vienkārši nozagt vai pazaudēt, ja Jūsu dators nav pietiekami aizsargāts, tāpēc ir vērts padomāt par aizsardzības pasākumiem.

Savukārt publiskajā balansu sarakstā BlockChain tiek uzskaitīti visi BitCoin darījumi, kur reģistrē sūtītāja maciņu, summu un saņēmēja maciņu.