Monthly Archives: September 2015

Kāpēc ātrie kredīti?

Ātrie kredīti ir izdevīgi tiem cilvēkiem, kuriem ir finanšu problēmas, kas ir jāatrisina uzreiz.

Grūtajos finanšu laikos, ar ko mēs saskaramies, nav pārsteigums, ka daži cilvēki satraucas par savu tiešo vai ārkārtas izdevumu segšanu, jo nākamā algas diena bieži vien ir vēl pēc pāris nedēļām, bet maksājumi jāveic jau tuvāko dienu laikā. Patiesībā, Jūs varat sastapties ar pēkšņu finanšu prasību, kam īsā laikā nepieciešama nauda, lai segtu vajadzības.

Ātrie kredīti nav piemēroti ilgtermiņa izmantošanai, kā tas ir ar, piemēram, auto un mājokļu kredītiem. Jums nepieciešams paturēt prātā, ka procentu likmes ilgtermiņa kredītiem un īstermiņa kredītiem ir ļoti atšķirīgas, tādēļ īstermiņa kredīta izmantošana ilgtermiņā būs ļoti dārga.

Šeit ir vairākas ātro kredītu priekšrocības.

Ātra autorizācija

Jums ir jāgaida vairākas stundas, lai saņemtu apstiprinājumu vai varētu pieteikties ilgtermiņa kredītam. Ātrajam kredītam Jūs varat pieteikties nekavējoties, dodoties uz aizdevēja mājaslapu un aizpildot tur atrodamo kredīta pieteikumu. Ātro kredītu aizdevēji ir slaveni ar ātru kredītu apstiprināšanu un finanšu piešķiršanu.

Ātra un viegla piešķiršanas kārtība

Atšķirībā no bankām un citām finanšu iestādēm, Jums nav nepieciešams sniegt jebkādu dokumentāciju, lai pieteiktos ātrajam kredītam. Turklāt Jūsu pieteikumam nav jāiziet vairākkārtēja apstrāde. Jums ir nepieciešams tikai norādīt savus ienākumus un personīgo informāciju kredīta pieteikumā. Nauda tiks ieskaitīta Jūsu bankas kontā desmit minūšu laikā pēc kredīta apstiprināšanas.

Pielāgota GPL jeb gada procentu likme

Klientiem jāatmaksā tikai tā naudas summa, ko viņi ir aizņēmušies. Gada procentu likmes ir atkarīgas no kredīta atmaksas termiņa ilguma, kā arī piešķirtās kredīta summas. Tā rezultātā gada procentu likmes mainās atkarībā no kredīta summas un ilguma.

Personiskās informācijas šifrēšana

Daudzi ātro kredītu aizdevēji atbalsta datu privātumu, lai pārliecinātos, ka informācija par pieteikuma iesniedzēja identitāti un bankas kontu nav zināma nevienam. Informācijas šifrēšanas sistēmas neļauj nepiederošām personām aplūkot aizņēmēju sniegto informāciju.