Monthly Archives: December 2014

Ātra izeja no finanšu grūtībām

Reizēm gadās situācijas, kad ļoti ir nepieciešama nauda un no kā to aizņemties. Daudzi šādās situācijās vērstos pie ātro kredītu izsniedzējiem vai arī kādā no bankām. Tomēr daudzi cilvēki īsti neuzticas ātro kredītu izsniedzējiem un bankām vai arī tiem ir pārāk mazi ienākumi, lai saņemtu kredītu bankā. Iemesli var būt dažādi, kādēļ nevar saņemt kredītu no ātro kredītu izsniedzējiem vai bankām. Taču, ja Jūs esat auto īpašnieks, tagad ir iespējams saņemt kredītu pret auto ķīlu un kas pats galvenais varat turpināt lietot savu automašīnu, kā līdz šim.

Kredīts pret auto ķīlu izsniedzēji

Kredītu pret auto kā ķīlu izsniedz vairāki aizdevēji, tomēr paši izdevīgākie un drošākie aizdevēji ir Mogo un Evrokredit. Pie šiem aizdevējiem var iegūt vislabākos piedāvājums un procentu likmes. Turklāt Mogo saviem klientiem izsniedz arī kredītu auto gāzes sistēmas uzstādīšanai, kā arī citas automašīnas iegādei. Mogo ir arī plašs auto dīleru loks, starp kuru piedāvātajām mašīnām noteikti atradīsiet savu nākamo spēkratu.

Atbildīga aizņemšanās

Atcerieties, ka kredīts vai līzings var uzlabot Jūsu dzīvi, tomēr tikai tādā gadījumā, ja Jūs to varat atļauties. Izvērtējiet savas iespējas kredītu vienmēr laicīgi atgriezt aizdevējam. Kredītam piesakieties tikai tādēļ, ka Jums tas patiešām ir nepieciešams.

Nobeigums par Latvijas kredītiem

Gandrīz ikvienam ir iespēja pieteikties kredītam, pat tiem, kam ir nelieli ikmēneša ienākumi. Pieejamā kredīta summa svārstās no 10 līdz 1000 €, kas tiek piešķirta uz termiņu līdz vienam mēnesim. Ir arī aizdevēji, kas piedāvā nedaudz lielākas summas uz ilgāku atmaksas termiņu, kas var ilgt pat līdz diviem gadiem. Šādu kredītu ir vieglāk atmaksāt, jo atmaksājamā summa tiek sadalīta pa vairākiem ikmēneša maksājumiem.

Lai uzzinātu kredīta procentu likmi, kā arī citus tā nosacījumus, aizņēmējam jādodas internetā un jāpārskata aizdevēja mājas lapa. Tur var atrast visu informāciju par kredītu un vairāk.

300 eiro kredīts

Ātrie kredīti līdz 300 eiro var patiešām palīdzēt Jums izkļūt no daudzām finanšu problēmām, tomēr daudzi cilvēki nedomā, ka viņiem ir pietiekami labs iemesls, lai pieteiktos šādam kredītam līdz 300 eiro. Zemāk ir daži no galvenajiem iemesliem, kāpēc cilvēki piesakās ātrajam kredītam līdz 300 eiro.

Ātrais kredīts rēķinu samaksai

Ātro kredītu palīdzība

Viens no biežākajiem iemesliem, kādēļ cilvēki pierakstās šādam kredītam, ir tas, ka viņu rēķini ir daudz lielāki, nekā naudas summa, kas bija paredzēta to apmaksai. Tas varētu būt rēķins, kas bijis negaidīti liels vai alga, kas ir negaidīti zema. Lai izvairītos no pakalpojuma atslēgšanas vai kavējuma maksas, cilvēki bieži pierakstās ātrajam kredītam, lai izkļūtu no šīs situācijas.

Ātrais kredīts medicīnai

Medicīnas ārkārtas situācija ir vēl viens lielisks iemesls, lai iegūtu šo kredītu. Varbūt Jūs esat negaidīti saslimis. Lai kas tas arī nebūtu, Jums būs nepieciešama papildus nauda medicīniskajai aprūpei un medikamentiem. Ja Jums nav šīs naudas, ātrais kredīts ir lieliska iespēja, lai palīdzētu Jums atbrīvoties no kādas problēmas.

Ātrais kredīts auto remontam

Ātrais kredīts auto remontam

Vēl viens biežs iemesls, kāpēc cilvēki iegūst ātros kredītus, ir auto remontam. Ja Jūsu transportlīdzeklis pēkšņi pārstāj darboties un Jums ir nepieciešams to salabot, Jūs varat saņemt vienu no šiem lieliskajiem kredītiem. Daudziem cilvēkiem ir nepieciešams auto, lai dotos uz darbu, tāpēc ir ļoti svarīgi to salabot, cik drīz vien iespējams, ja tas nevar gaidīt līdz algas dienai.

Šie ir tikai daži no daudziem iemesliem, kāpēc personai būtu nepieciešams pieteikties ātrajam kredītam līdz 300 eiro. Šādi kredīti ir Jums pieejami, lai Jūs varētu tos izmantot, lai iegādātos kaut ko, kas Jums ir nepieciešams tieši tagad, bet Jūs to nevarat atļauties. Tas ir arī īstermiņa kredīts, tāpēc Jums nav jāuztraucas par lieliem parādiem, kas karājas pār Jūsu galvu.

Ir būtiski, lai kredīts tiktu atmaksāts laikā

Pieteikšanās ātrajam kredītam nozīmē, ka Jums tas būs jāatmaksā ļoti īsā laikā, vidēji 30 dienu laikā. Jums ir nepieciešams saprast, ka parasti kredīts Jums ir jāatmaksā savā nākamajā algas dienā, jo vēlāk var būt par vēlu. Bet tā kā Jūs pats varat izvēlēties kredīta atmaksas termiņu, Jūs nosakāt tieši, kad tas ir jāatmaksā.

Vai Jūs zināt, kas notiks, ja Jūs laicīgi neatmaksāsiet kredītu? Protams, ka tad, kad Jūs piesakāties kredītam, Jūs domājat, ka varēsiet to atmaksāt laikā, taču Jūs var piemeklēt neparedzēti apstākļi. Jums ir nepieciešams rūpīgi izlasīt kredīta līgumu, lai zinātu, kas notiks šādā situācijā. Ātrajiem kredītiem jau tā ir procentu likmes, bet neatmaksājot tos laikā, tās pieaugs vēl vairāk.

Esiet uzmanīgs, norādot savu personīgo informāciju, piesakoties kredītiem. Bieži vien Jums ir jāsniedz savi personas dati un dzīvesvieta un krāpnieki šo informāciju var pārdot tālāk. Pārliecinieties, ka Jūsu izvēlētais aizdevējs ir godīgs.

Ātrais kredīts ar atmaksu pēc 90 dienām

Vivus saviem jaunajiem klientiem piedāvā aizdot kredītu ar atmaksas sākumu tikai pēc 90 dienām. Tas nozīmē, ka pirmajās 90 dienās klientam nebūs jāveic nekādi kredīta maksājumi. Tātad, piemēram, ja klients 1. decembrī aizņemsies no Vivus 400 eiro, tad kredīta atmaksa būs jāsāk tikai ar 1. martu. Uz 90 dienām atliktais maksājums ir iespējams tikai tad, ja klients izvēlas kredītu no Vivus uz 3 mēnešu atmaksas periodu. Šāds piedāvājums ir spēkā no 01.08.2014 līdz 31.12.2016.

Vivus logo

Kā saņemt šādu aizdevumu

Vispirms Jums ir jādodas uz Vivus mājaslapu internetā un jāreģistrējas, pēc reģistrācijas būs jānosūta 1 cents uz Vivus bankas kontu, lai varētu Jūs identificēt pēc bankas konta. Pēc tam atliek tikai gaidīt pozitīvu atbildi no Vivus. Tomēr der atcerēties, ka ātrajam kredītam no Vivus var pieteikties Latvijas iedzīvotāji vecumā no 20 gadiem līdz 75 gadiem. Kā arī būs nepieciešami regulāri ikmēneša ienākumi un mobilā telefona pieslēgums ar e-pasta adresi.

Aizņemieties saskaņā ar savām finansiālajām iespējām

Ātro kredītu apjoms Latvijā

Vienmēr piesakoties kredītam ir kārtīgi jāizvērtē savas finansiālās iespējas vēlāk to atgriezt. Nekad nevajadzētu aizņemties vairāk naudas, nekā ir patiešām vajadzīgs. Parasti tiek piedāvātas daudz un dažādas akcijas, tomēr naudu tikai dēļ tām nevajadzētu aizņemties, jebkurā gadījumā kredīts tiek izsniegts uz noteiktu laiku, pēc kura tas būs jāatgriež.

Ātrie kredīti ir pagaidu finanšu palīdzība, kas sniedz Jums naudu, lai Jūs varētu nomaksāt elektrības, medicīnas, ūdens, tālruņa, kredītkartes un citus komunālo pakalpojumu rēķinus. Šo summu var izmantot arī, lai salabotu savu auto, apkuri vai citiem īpašiem nolūkiem, piemēram: gudrības veidošanai, nozīmīgām brīvdienām vai ģimenes vakariņām mājās. Jūs varat izmantot kredīta summu pēc saviem ieskatiem bez jebkādiem ierobežojumiem no aizdevēja puses.

Šajos kredītos, nauda tiek piešķirta aizņēmējam, balstoties uz tā maksātspēju un kredītvēsturi, ko nosaka ikmēneša alga un kredītu ņemšanas pagātne. Tā kā šie kredīti ir īstermiņa, tiem nav nepieciešama ķīla. Šis process ļauj aizņēmējam izvairīties no lielā riska. Tas ir iemesls, kādēļ šie kredīti ir dārgāki un tiem ir tik augstas procentu likmes.

Ātro kredītu patiesība un reāli fakti

Ja senāki ātrie kredīti ir radījuši Jums problēmas, Jums ir pieejama palīdzība. Aprunājoties ar aizdevēju, Jūs varat iegūt zemākas procentu likmes vai palīdzību ar citu kredītu atmaksu.

Uzziniet, kādu informāciju Jums ir nepieciešams sniegt kredīta pieteikumā.  Vairumā gadījumu, Jums vienkārši nepieciešams sniegt Jūsu bankas informāciju un pierādījumu par nodarbinātību un pamata prasības, bet dažiem uzņēmumiem ir atšķirīgas prasības. Jautājiet uzņēmumam, kāda informācija viņiem ir nepieciešama; tas var padarīt šo procesu ātrāku.

Kaut arī process, kā iegūt ātro kredītu ir vienāds visiem, ir veidi, kā izcelties no pūļa un, iespējams, saņemt labāku servisu.

Pirms pieteikšanās ātrajam kredītam, mēģiniet iegūt kredītu no cita avota. Pat tad, ja Jūs lietojat zvanu draugam, Jūsu procentu likmes būs ievērojami mazākas nekā ātrajiem kredītiem. Apsveriet iespēju lūgt palīdzību no ģimenes locekļiem vai darba kolēģiem. Nespēja samaksāt rēķinus ir neciešama sajūta. Lai tiktu no tās vaļā, Jūs varat izmantot šajā rakstā minētos padomus un pieteikties ātrajiem kredītiem jau šodien.