Monthly Archives: November 2014

Aizņemšanās iespējas

Laiks nestāv uz vietas un laikam līdzi attīstās ar dažādas tehnoloģijas un paveras jaunas iespējas praktiski visās jomās. Tā tas ir arī kreditēšanas jomā, jo tagad ir pieejami daudzi un dažādi kredīti, ne tā kā agrāk, ka bija iespējams saņemt kredītu tikai bankā.

Ātrais kredīts Latvijā

Ātrie kredīti internetā

Mūsdienās ir pieejami ātrie kredīti internetā, tos sauc par ātrajiem kredītiem tādēļ, ka no pieteikuma brīža ir iespējams saņemt kredīta summu savā bankas kontā vien dažu minūšu laikā. Šie kredīti pēdējā laikā ir kļuvuši ļoti populāri tieši savas ātrās pieejamības dēļ. Praktiski jebkurš pilngadību sasniedzis cilvēks ar regulāriem ikmēneša ienākumiem var pretendēt un arī saņemt šādu kredītu. Lai pieteiktos ātrajam kredītam internetā, nav jātērē tik dārgais laiks dodoties uz tuvāko bankas filiāli, lai pieteiktos kredītam, to var izdarīt mājās no sava personīgā datora.

Kredīti pret auto ķīlu

Arī šādi kredīti pēdējā laikā gūst lielu popularitāti, jo ir daudzas iestādes, kuras piedāvā aizņemties finanšu līdzekļus pret auto ķīlu, bet pats galvenais, ka klienti var turpināt lietot automobili savām vajadzībām. Lielākoties šie uzņēmumi piedāvā arī līzinga pakalpojumus cita automobiļa iegādei.

Tradicionālie kredīti bankās

Protams, vēl joprojām, arī bankas piedāvā savus kreditēšanas pakalpojumus cilvēkiem. Tomēr pie baņķieriem cilvēki vairāk dodas aizņemties tādos gadījumos kā, piemēram, dzīvokļa vai mājas iegādei. Tie lielākoties būs kredīti ar lielām summām uz lieliem atmaksas termiņiem.

Tātad ja ir vajadzīga neliela naudas summa ļoti īsā laika sprīdī, tad ieteicams vērsties pie ātro kredītu devējiem internetā, bet ja ir vajadzīga jau nedaudz lielāka naudas summa, tad ir izdevīgāk aizņemties pret auto ķīlu. Visbeidzot, ja esat nolēmis iegādāties jaunu dzīves vietu ieteicams ir griezties kādā no bankām.

Daudzi aizņēmēji uztver ātro kredītu kā vienīgo glābiņu ārkārtas situācijās, kad jāsedz steidzami izdevumi. Ātrie kredīti tiek piešķirti uz īsu termiņu un to atmaksas diena parasti sakrīt ar aizņēmēja algas dienu.

Credit24 kredītlīnija

Kredītlīnija ir jaunums starp Credit24 piedāvātajiem pakalpojumiem. Jebkurš Credit24 klients var pieteikties kredītlīnijai līdz 1000 eiro. Kredītlīnija ir pieejama 24 stundas diennaktī visas nedēļas garumā.

Kas tad īsti ir kredītlīnija

Katrs Credit24 klients var pieteikties kredītlīnijai līdz 400 vai 1000 eiro. Izvēlētā summa tiek virtuāli piešķirta klientam, tomēr par šo pakalpojumu ir jāsāk maksāt tikai tad, kad klients izvēlēto naudas summu ir pārskaitījis uz savu bankas kontu. Nav obligāti jāpārskaita visa kredītlīnijas summa, klients var pārskaitīt tikai sev nepieciešamo naudas summu un maksāt tikai par konkrētās naudas summas izmantošanu. Turklāt ir iespējams veikt vairākus pārskaitījumus uz savu bankas kontu, ja nu gadījumā ir radusies tāda nepieciešamība. Tas būtiski atvieglo klientiem plānot savas finanses.

Kam tiek piešķirta kredītlīnija

Kredītlīnija, gluži kā ātrais kredīts tiek piešķirts Credit24 klientiem vecumā no 18 līdz 70 gadiem, būs arī nepieciešami regulāri ienākumi, kas ļaus atmaksāt kredītu. Lai varētu izmantot Credit24 piedāvātos pakalpojumus, būs nepieciešams bankas norēķinu konts kādā no Latvijas komercbankām, kā arī elektroniskā pasta adrese un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums. Turklāt lai saņemtu aizdevumus no Credit24 nedrīkst būt nenokārtotas parādsaistības un neatmaksāti Credit24 aizdevumi.

Kredītlīnijas galvenā atšķirība no ātrā kredīta

Ātrajam kredītam, jeb īstermiņa aizdevumam Credit24 klienti var pieteikties visu diennakti, tomēr to saņemt varēsiet tikai Credit24 darba laikā. Tāpat ir ar kredītlīniju, tomēr jāatceras, ka par kredītlīniju maksa tiek aprēķināta tikai no tā brīža, kad Jūs esat pārskaitījis kādu konkrētu naudas summu uz savu personīgo bankas kontu. Tomēr, kad kredītlīnija Jums ir piešķirta, Jūs to varat izmantot jebkurā diennakts laikā un Jums nav vairs jāgaida līdz brīdim, kad sākas Credit24 darba laiks. Tas nozīmē, ka nauda ir pieejama 24 stundas diennaktī.

https://credit24.com/lv/aizdevumu-veidi/kreditlinija/

Ātrais kredīts – kas tas tāds?

Jums ir radusies pēkšņa vajadzība pēc papildus finanšu līdzekļiem, vai esat Ātrais kredītsnolūkojis sen kārotu mantu veikalā? Piesakieties ātrajam kredītam internetā un atrisiniet visas savas vajadzības.

Ātrajam kredītam ir ļoti ērti un vienkārši pieteikties. Jums tikai atliek aizpildīt kredīta pieteikumu internetā, kādā no kredītu izsniedzēju mājaslapām un kredīts pozitīvas atbildes gadījumā tiks ieskaitīts Jūsu bankas kontā vien dažu minūšu laikā. Šādi ātrie kredīti internetā tiek piešķirti uz laiku no dažām dienām, līdz pat pusotram mēnesim. Katrs klients pats var aprēķināt un izdomāt uz cik ilgu laiku viņam kredīts ir nepieciešams. Tieši tāpat ir ar kredīta summām, kuras svārstās no 5 eiro līdz pat 3000 eiro, tas nozīmē, ka praktiski ikviens spēs atrast savām vajadzībām piemērotāko kredīta summu uz sev vēlamo termiņu.

Daži kritēriji, kuri jāizpilda, lai varētu saņemt ātro kredītu

Pirmkārt personai, kura pretendē uz ātro kredītu ir jābūt vecumā no 18 līdz 75 gadiem(dažiem aizdevējiem šie skaitļi mainās, bet tikai vien par dažiem gadiem uz priekšu vai atpakaļ). Otrkārt būs nepieciešami regulāri ikmēneša ienākumi un noteikti ir jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam. Visbeidzot būs nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas komercbankām un arī aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums.

Atbildīga aizņemšanās

Pirms piesakieties ātrajam kredītam internetā apsveriet vai spēsiet to atmaksāt laikā. Lai arī pieteikšanās ir ļoti ērta un ātra šādiem kredītiem, tie jebkurā gadījumā būs jāatgriež atpakaļ aizdevējam. Protams vienmēr pastāv iespēja kredīta atgriešanu atlikt, tomēr jāatceras, ka tas nav gluži par velti un beigās šāds kredīts var izmaksāt diezgan dārgi. Nekādā gadījumā nevajadzētu pieteikties kredītam, ja nav regulāri ikmēneša ienākumi, kā arī, ja ir doma ar šo kredītu dzēst kādas citas parādsaistības.

Vai aizņemties ar SMS?

Mūsdienu ekonomikā draudi nonākt parādos arvien pieaug, tomēr joprojām ir tikpat nepievilcīgi kā jebkad. Laikā, kad tiek apšaubīta banku stabilitāte, jautājums par naudas aizņemšanos ir diezgan nomācošs. Bet ko darīt, ja Jums ir nepieciešama ātra finansiālā palīdzība? Vai SMS kredīti ir drošs veids, ko izvēlēties pat ekonomikas krīzes laikā?

SMS kredīts

Kas ir ātrie SMS kredīti

Apskatīsim dažus no ātro SMS kredītu aspektiem un to, ko tie nozīmē potenciālajiem aizņēmējiem. Pirmkārt, kāds ir ātro kredītu priekšnoteikums? Ātrie SMS kredīti ir īstermiņa kredīti par nelielām summām, kas ir paredzēti, lai segtu finansiālās vajadzības, kamēr persona saņem viņa vai viņas nākamo algu (līdz30 dienām). Ātros SMS kredītus var izmantot jebkādiem mērķiem, bet parasti tie tiek pataupīti nopietniem apstākļiem, ja nav citu iespēju, kā segt negaidītus izdevumus.

Dažkārt šīs 4 nedēļas līdz algai nepaiet pietiekami ātri un rodas negaidīti izdevumi. Šādi izdevumi var ietvert jebko no veselības jautājumiem līdz automašīnas remontam un īres maksai. Šādos brīžos ir iespējams izmantot ātro SMS kredītu, lai mazinātu finansiālo slogu par salīdzinoši nelielu cenu. Ātrajiem kredītiem parasti ir augstākas GPL likmes nekā ilgtermiņa kredītiem, bet šis skaitlis tiek bieži pārprasts.

Cik izmaksā ātrais kredīts

Tā kā kredīts parasti tiks izmantots tikai divas nedēļas, šī gada procentu likme tiek izdalīta uz mazāku laika periodu, kā rezultātā rodas lielāka GPL. Faktiskās procentu izmaksas, kas jāmaksā, parasti ir aptuveni viens eiro dienā par katriem kredīta 100 eiro.

Salīdzinot ar procentu izmaksu regulāram, pilna termiņa kredītam, šis skaitlis ir ļoti saprātīgs. Nelielais, īslaicīgais ātro SMS kredītu raksturs atšķir tos no parastajiem kredītiem.

500 eiro aizņēmums – Cik reāli?

Jums būs iespēja iegūt līdzekļus līdz pat €500, ja Jūs tiksiet apstiprināti ātrajam kredītam. Šāda veida kredīti tiek piešķirti tikai uz pāris nedēļām. Tā kā tas ir īstermiņa kredīts, Jums būs nepieciešams maksāt lielākas procentu likmes, salīdzinot ar citiem kredītu veidiem. Šodien šādi kredīti ir plaši pieejami internetā ar dažādiem pievilcīgiem piedāvājumiem, lai kalpotu daudziem klientiem. Ikreiz, kad Jūs gatavojaties izmantot šo kredītu, Jums vajadzētu atrast zemākās procentu likmes, lai ietaupītu grūti nopelnīto naudu kredīta atmaksas brīdī.

Saskaņā ar Jūsu finanšu vajadzībām, Jums ir iespēja iegūt kredītu no ātro kredītu aizdevējiem. Ar šī kredīta palīdzību Jums ir iespēja sakārtot neparedzētus finanšu jautājumus, kas ietver mājas uzlabošanu, ceļa izdevumus, medicīnas rēķinus, telefona rēķinus, skolas izdevumus un citus finanšu izdevumus. Ar kredīta summas palīdzību Jūs varat atbrīvoties no neparedzētām finansiālajām problēmām jebkurā laikā. Kopumā tas ir neliels kredīts, kas ir radīts, lai palīdzētu mūsu iedzīvotājiem nebaltās dienās.