Monthly Archives: October 2014

Ātrais kredīts – ātri, lēti un droši

Šāds finansēšanas veids ir kļuvis ļoti populārs un tam ir daudz iemeslu. Pirmkārt jau šāds finansēšanas veids ir ļoti jauns Ātrais kredīts Latvijāun moderns piedāvājums kreditēšanas tirgū, par ko liecina tā strauji augošā popularitāte. Papildus tam šiem kredītiem ir ļoti vienkārša apstrāde un līdz ar lielo konkurenci tirgū, šādus kredītus ir iespējams saņemt uz ļoti izdevīgiem nosacījumiem.

Ātro kredītu priekšrocības

Ātro kredītu internetā ir iespējams saņemt, aizpildot vienkāršu pieteikumu internetā. Tas nozīmē, ka Jums nav jādodas uz banku, un tādējādi ir iespējams ietaupīt tik dārgo laiku. Viss, kas nepieciešams, lai pieteiktos šādam kredītam, ir jāatrod izdevīgākais piedāvājums un jāpiesakās tam. Pēc tam atliek tikai uzgaidīt dažas minūtes, līdz kredīts tiek pārskaitīts uz Jūsu personīgo bankas kontu.

Vienkāršā un ērtā pieteikšanās kredītam

Ātrajam kredītam internetā, ka jau iepriekš minēts, ir ļoti vienkārši pieteikties un saņemt to. Viss, kas jāizdara, ir tikai jāatrod sev piemērotākais un izdevīgākais aizdevējs internetā. Pēc tam atliek tikai reģistrēties šī aizdevēja mājaslapā un aizpildīt vienkāršu kredīta pieteikumu. Kad tas izdarīts atliek tikai gaidīt kredīta summas pārskaitījumu uz savu bankas kontu, kas parasti notiek vien dažās minūtēs.

Lētākā un izdevīgākā ātrā kredīta atrašana

Piesakoties kredītam, katrs cilvēks vēlas noslēgt sev izdevīgāko darījumu un tas ir tikai loģiski. Tādēļ ir jāpaveic neliels mājasdarbs. Pirmkārt vajadzētu apskatīt pēc iespējas vairāk piedāvājumus un to ir ļoti vienkārši izdarīt dažādās specializētajās mājaslapās internetā. Šīs mājaslapas apkopo visu kredītu izsniedzēju piedāvājumus vienkopus un līdz ar to cilvēki var ietaupīt milzum daudz laika, jo nav jādodas uz katra kredīta izsniedzēja mājaslapu atsevišķi un jāpēta šī kredīta izsniedzēja piedāvājumi.

Elastīga atmaksa

Parasti ātrais kredīts internetā tiek izsniegts uz īsu laika periodu un tas ir jāatmaksā vienā maksājumā. Tomēr tas nav jāatmaksā stingri noteiktajā datumā, to var atmaksāt arī pirms noteiktā termiņa un tādejādi nebūs jāmaksā nekādas soda naudas. Arī gadījumā ja ir radušās kādas neparaudzētas grūtības un ir saprotams, ka kredītu laicīgi nespēsiet atmaksāt, nav vērts nokārt galvu, jo praktiski visi ātro kredītu izsniedzēji piedāvā atlikt kredīta maksājumu par samērīgu samaksu. Turklāt pats klients var izvēlēties uz cik ilgu laiku vēlas atlikt kredīta atmaksu un līdz ar to maksāt tikai par šo periodu.

Ceļojumā ar ātro kredītu

Pienācis sen kārotais atvaļinājums un gribas aizbraukt atpūsties uz siltajām zemēm? Tomēr, samaksājot visus rēķinus un maksājumus, nauda ceļojumam vairs nepietiek? Nav vērts tikai tādēļ visu atvaļinājumu pavadīt mājās uz dīvāna. Lieliska izeja no šādas situācijas ir ātrais kredīts.

Galvenais, kas Jums jāizdara, ir kārtīgi jāsaplāno ceļojums un jāpiesakās ātrajam kredītam. Ceļojuma plānošanu var veikt katrs individuāli, vai arī to atstāt tūrisma aģentūras ziņā. Tomēr ātrajam kredītam ir jāpiesakās katram individuāli, jo šis kredīts tiek izsniegts tikai tam cilvēkam, kurš aizpilda pieteikumu, norādot tajā savu personīgo informāciju.

Kā un kur pieteikties ātrajam kredītam?

Ātrajam kredītam visērtāk un ātrāk ir pieteikties internetā. Vislabāk to ir darīt kādā no specializētajām mājaslapām, kurās ir atrodami labākie un izdevīgākie piedāvājumi, kā arī tie ir redzami visi vienkopus. Tas arī ir šo mājaslapu galvenais plus, ka šeit ir redzami visi aktuālie piedāvājumi vienkopus, tādejādi ir iespējams ietaupīt ļoti daudz sava laika. Kad ir izvēlēts labākais un izdevīgākais piedāvājums, atliek tikai doties uz kredīta izsniedzēja mājaslapu un tajā reģistrēties. Pēc reģistrācijas atliek tikai izvēlēties sev vēlamo kredīta summu un termiņu. Dažu minūšu laikā pēc kredīta pieprasījuma, tas tiks izvērtēts un pozitīvas atbildes gadījumā nauda uzreiz tiks pārskaitīta uz klienta norādīto bankas kontu.

Pirmais ātrais kredīts bez procentu maksājuma

Praktiski visi ātro kredītu izsniedzēji Latvijā jaunajiem klientiem piedāvā pirmo kredītu bez procentu maksājumiem, tas nozīmē, cik aizņemies, tik arī būs jāatdod. Katram kredīta izsniedzējam šī summa atšķiras. Tomēr šī informācija, cik daudz pirmajā reizē ir iespējams aizņemties bez procentu maksājumiem, ir ļoti labi pārskatāma specializētajās mājaslapās, kurās ir apkopoti visi ātro kredītu izsniedzēju piedāvājumi. Tieši tāpat šajās mājaslapās ir atrodama informācija par jaunākajām akcijām, kādas piedāvā ātro kredītu izsniedzēji saviem klientiem.

Crediton pirmais kredīts

Crediton saviem klientiem piedāvā pirmo kredītu bez procentu maksājumiem, tikai atšķirībā no citiem ātro kredītu izsniedzējiem, Crediton saviem jaunajiem klientiem šo kredītu piedāvā uz laiku 40 dienām. Tas nozīmē, ka aizņemoties piemēram 215 eiro, tāda ir maksimāli pieejamā summa pirmajam kredītam no Crediton, jums pēc 40 dienām būs jāatgriež tie paši 215 eiro, ne centa nepārmaksājot. Ja arī Jūs vēlaties kredītu atmaksāt ātrāk, tas arī ir iespējams, par to nekas papildus nebūs jāmaksā.

Crediton kvalitāte

Crediton kvalitātes ir novērtējuši kredītņēmēji, jo no iespējamajām piecām zvaigznēm, kas ir maksimālais iespējamais vērtējums, Crediton ir saņēmis vidējo vērtējumu 4.33. Savu vērtējumu ir devuši vairāk, kā 18000 cilvēki, kas nav mazs skaitlis. Tas tikai pierāda, ka Crediton ir kārtīgs aizdevējs un tas rūpējas par saviem klientiem.

Crediton darba laiks

Crediton strādā darba dienās no 8:00 līdz 21:00, bet brīvdienās no 10:00 līdz 20:00. Tomēr kredītam var pieteikties jebkurā diennakts laikā, vienīgi kredīta pieteikuma izskatīšana un kredīta piešķiršana notiek Crediton darba laikā. Tāpat arī reģistrēties Crediton mājaslapā var jebkurā diennakts laikā.

Lēts un salīdzinoši neliels kredīts

Daudzi cilvēki dzīvo no algas līdz algai; tas, ko viņi saņem algas dienā, ir tas, ko viņi tērē tuvāko dienu vai nedēļu laikā līdz nākamajai algas dienai. Parasti, ietaupījumi ir tikai lieta, ko mēs paturam prātā, jo īpaši, ja Jūsu alga tik tikko atbilst Jūsu ģimenes vajadzībām. Nepārtrauktajā procesā mēģinot izdzīvot ar saviem ienākumiem, Jūs pēkšņi piemeklē avārijas situācija, kam nepieciešama noteikta naudas summa, kas pašlaik Jums nav pieejama. Lai gan Jūs saņemsiet algu tuvākajās dienās, Jūsu vajadzība ir tūlītēja un nevar gaidīt nākamo algas dienu. Ko darīt šādā situācijā? Jūs, protams, varat izmantot lētu ātro kredītu, kam nav vajadzīga dienu pārbaude un kas var piešķirt Jums nepieciešamo naudu tuvāko stundu laikā.

Vai tas vispār izklausās ticami?

Par laimi, mūsdienu finanšu tirgū aizdevēji ir atzinuši, ka daudziem cilvēkiem, kam ir nepieciešams aizņemties naudu, tā ir nepieciešama, cik drīz vien iespējams. Lielākajai daļai aizņēmēju nauda ir nepieciešama jau tajā pašā dienā. Ja Jūs lūdzat kredītu bankā vai no tradicionālajiem aizdevējiem, tā process prasīs dažas dienas vai pat nedēļas, pirms Jūs uzzināsiet vai Jūsu pieteikums ir apstiprināts. Pat tad Jūs nevarat būt pārliecināts, ka saņemsiet naudu uzreiz pēc apstiprinājuma saņemšanas.

Ātrie kredīti parasti ir risinājums ārkārtas naudas vajadzībām. Vairāki aizdevēji internetā piedāvā ātros kredītus, kad Jūs varat saņemt kredīta apstiprinājumu minūšu laikā un saņemt naudu savā kontā tuvāko minūšu stundu laikā. Šo kredītu priekšrocība ir tā, ka tad, kad Jūs esat saņēmuši kāda aizdevēja atteikumu, Jūs varat pieteikties pie cita aizdevēja, netērējot pārāk daudz laika. Jums nav nepieciešams sēdēt dienām, gaidot atbildi, jo šie aizdevēji sniegs Jums atbildi dažu minūšu laikā. Ja Jūsu pieteikums tiek apstiprināts, kredīta summa tiek tieši noguldīta Jūsu bankas kontā. Jūs saņemsiet kredīta summu savā kontā bez liekas kavēšanās.

Kas saņems kredītu?

Kas var saņemt ātro kredītu no vadošajiem aizdevējiem internetā? Lai kvalificētos kredītam, ir dažas prasības, kas Jums jāizpilda.

Tās ir:

Pieteikuma iesniedzējam ir jābūt pieaugušam vai vienkārši sakot, vismaz 18 gadu vecumā. Aizņēmējam ir jābūt derīgam kontam. Kontam jābūt Jūsu. Visbeidzot, aizņēmējam ir jābūt pastāvīgai adresei un labai kredītvēsturei, lai varētu saņemt ātro kredītu internetā bez ķīlas un galvojuma.

Izpildot iepriekšminētos noteikumus, aizdevējs bez liekas vilcināšanās piešķirs Jums nepieciešamo kredīta summu. Šie kredīti ir bez ķīlas, tādēļ tie tiek piedāvāti tikai nelielos daudzumos. Jūs varat saņemt no 5 līdz pat 1500 eiro, atkarībā no Jūsu atmaksas spējas – jo vairāk Jūs nopelnāt, jo vairāk Jūs varat saņemt un otrādi. Atcerieties, ka kredīts ir jāatmaksā noteiktā termiņa beigās, tāpēc neatlieciet tā atmaksu. Ja Jūs atliekat kredīta atmaksu, tā procentu likmes un citas piemērojamās maksas pat dubultojas. Piešķirtās summas var izmantot daudziem mērķiem, piemēram, tās var izmantot, lai nomaksātu komunālo pakalpojumu rēķinus, pēkšņus medicīnas izdevumus, pārtikas rēķinus utt.

Kāda ir galvenā šo kredītu iezīme?

Galvenā šo kredītu iezīme ir tas, ka Jūs atmaksājat kredītu ātri. Tas ir iemesls, kāpēc šie kredīti tiek dēvēti arī par īstermiņa kredītiem. Un, ja Jūs izpētāt dažādus piedāvājumus, Jūs varat iegūt godīgu kredīta piedāvājumu no daudziem aizdevējiem, kuri piedāvā kredītu pakalpojumus internetā.

Pieteikuma iesniegšana internetā

Katra jauna stunda var atnest notikumus, kas liek Jums meklēt papildus finanses. Kad cilvēki sastopas ar ārkārtas situāciju, viņiem steidzami ir nepieciešama noteikta naudas summa un tādēļ viņi vēršas pie ātrajiem kredītiem. Neskatoties uz to, ka šī iespēja varētu šķist kā ātrs risinājums, ātrie kredīti var izrādīties traucēklis, bet reti kad cilvēki piedzīvo grūtas finanšu situācijas pēc tam, kad viņi ir ieguvuši ātros kredītus.

Tātad, ja arī Jūs meklējat šādu kredītu, Jums noteikti ir nepieciešama nauda un tā ir nepieciešama ļoti steidzami. Šodien ātrie kredīti ir ļoti viegli pieejami. Šī veida kredīti var būt Jūsu jau dažu minūšu laikā. Dodieties internetā un meklējiet dažādas mājas lapas, kas piedāvā ātros kredītus. Tas ir labs un ērts veids, kā pieteikties kredītiem. Nauda būs Jūsu jau dažu minūšu laikā.

Pieteikšanās internetā ne tikai izklausās vienkārša, bet tā tāda patiešām arī ir. Pieteikšanās process internetā ir ļoti vienkāršs un ātrs..

Tomēr, ja Jūs gatavojaties pieteikties ātrajiem kredītiem internetā, paturiet prātā, ka internetā ir ļoti daudz aizdevēju, tāpēc Jums ir jāuzzina, kurš no tiem ir uzticams un godīgs. Šādam uzņēmumam būs labas attiecības ar aizdevējiem un tas uztur attiecības tikai ar tiem aizdevējiem, kuri ir patiešām pietiekami labi savā nozarē. Tātad, lai sazinātos ar pienācīgu aizdevēju, vispirms sazinieties ar uzticamu finanšu uzņēmumu.

Laiks, kas nepieciešams, lai ātrais kredīts tiktu apstrādāts un ieskaitīts aizņēmēja kontā, ir apmēram 10 – 30 minūtes, kad tas ir apstiprināts, tomēr tas varētu aizņemt ilgāku laiku, ja aizņēmējs ir sniedzis aizdevējam nepatiesu informāciju.