Monthly Archives: June 2018

Vienkāršs kredīta aizdevums internetā

Ātro kredītu kompānijas Latvijā ir kļuvušas ļoti populāras. To galvenais mērķis ir sniegt ērtu aizdevuma pakalpojumu un rūpēties par klientu dzīves atvieglošanu tad, kad citi risinājumi nevar palīdzēt. Vienkāršs kredīta aizdevums internetā ir pieejams jau vairāk kā 10 gadus.

Kredīti

Nebanku kredītu kompāniju uzplaukums notika tieši pēc krīzes laikā, kad cilvēkiem krasi mainījās dzīves apstākļi. Kredītu ņēmējiem ir dažas vienkāršas priekšrocības, ja kredīts tiek ņemts internetā. Galvenokārt jau tas ir ērti, jo pieteikties aizdevumam internetā var no jebkuras Latvijas vietas. Ja Jums ir pieejams interneta pieslēgums, tad no aizņemšanās Jūs esat 15 minūšu attālumā. Kredītu var atmaksāt tikpat vienkārši un ērti kā aizņemties. Šādi pakalpojumi ir patiešām noderīgi un daudziem cilvēkiem svarīgi, tāpēc ir labi, ka dzīvojam laikā, kad aizdevums ir pieejams gandrīz ikvienam. Turklāt daudzi ātro kredītu aizdevēji piedāvā ne tikai aizņemties naudu internetā bez %, bet arī ar SMS starpniecību. Tieši tā, nosūtot SMS, nauda tiks ieskaitīta tavā kontā dažu minūšu laikā! Tas padara kredīta aizņemšanos vēl vienkāršāku. Tiesa gan pirms tam būs nepieciešama reģistrācijā internetā.

Lieli kredīti

Lieli kredīti, lieli aizdevēji – lielas kredītu summas. Pirms iet pie baņķieriem, apskati savu piedāvājumu CREDIT 24. Summas sākot no 50 eiro, bet var sasniegt pat 4000 eiro, kas jau ir ievērojama summa.

Ir vērts apskatīt un izvērtēt!

Pirkums nosaka kredīta veidu

Ja vēlaties kādu preci, vai pirkumu iegādāties kredītā, Jūs kredīta veidu noteikti noteiks Jūsu pirkums. ikviena iedzīvotāja vēlmes, vajadzības un nepieciešamie pirkumi ir tik dažādi. Tāpēc arī kreditori piedāvā atšķirīgas kreditēšanas iespējas. Izvēloties konkrētajai situācijai piemērotāko aizņēmumu, iepirkties ir izdevīgāk un atmaksāt aizņēmumu vieglāk, jo katrs kredītu veids ir vērsts konkrētu pirkumu realizācijai. Jums nepieciešams iegādāties mājokli, kas maksā prāvu naudas summu, varbūt mājokli vēlaties būvēt pats,  šajā gadījumā tikai un vienīgi piemērotākais kredīta veids Jūsu pirkumam būs hipotekārais kredīts.

Ja Jums padomā ir kāds atpūtas brauciens, sadzīves tehnikas iegāde, mājokļa remonts, medicīnas pakalpojumu un medikamentu iegāde, varbūt mācību apmaksa, varbūt cita mērķa īstenošanai, Jums piemērotākais būs īsāka termiņa patēriņa aizdevums (šo piedāvā Credit24, kas minēts augstāk), jo šis aizdevuma veids paredzēts gadījumiem, kad nepieciešami naudas līdzekļi kāda noteikta pakalpojuma vai pirkuma īstenošanai.

Kā atrast labāko ātro kredītu?

Bezprocentu kredītsIzskatot visus tirgus piedāvājumus ātro kredītu sektorā, noteikti pievēršat uzmanību kādi ir konkrētās kredīta kompānijas kredīta summas griezti, vai tie atbilst Jūsu patreizējai vajadzībai, jo tie tiešām katrai kompānijai ir atšķirīgi. sadarbojoties pirmo reizi ar kādu konkrētu kredīta kompāniju, jums pieļaujamā naudas summa būs mazāka, kā pie atkārtotas sadarbības, kad kreditors jau ir iepazinis Jūs kā godprātīgu maksātāju. Protams, jāņem arī vērā Jūsu ikmēneša ienākumu lielums, jo neviena kredīta kompānija neizsniegs pat ātro kredītu, ja Jūsu ienākumi būs ļoti zemi, taču Jūsu pieprasītā kredīta summa neproporcionāli augsta.

Kad ātrā kredīta izvēle veikta, atliek vien aizpildīt kredīta pieteikuma anketu internetā un nosūtīt to kredīta kompānijai. Ja veicot ātrā kredīta izvēli, esat rūpīgi izstudējuši visas kredīta kompānijas prasības kredīta piešķiršanai un esat pārliecināts, ka atbilstat tām, tad aptuveni 20-30 minūšu laikā noteikti saņemsiet pozitīvu atbildi no kredīta kompānijas un varēsiet ar internetbankas palīdzību sevi piereģistrēt kredīta kompānijas mājas lapā kā reālu personu. Pēc reģistrācijas pabeigšanas aptuveni pusstundas laikā uz Jūsu norādīto (reģistrēto) bankas kontu tiks ieskaitīta Jūsu pieprasītā kredīta summa. Esiet godprātīgi un nopietni izvērtējiet savas iespējas kredītu atmaksāt!